Brownells Slovensko - Svetovo najväčší dodávateľ súčastí zbraní, zbrojného vybavenia a príslušenstva Slovenská republika

MAGPUL PICATINNY AFG2 ANGLED FORE GRIP


Picatinny AFG2 Angled Fore Grip Polymer Gray

Low-profile forward grip/hand stop takes advantage of natural body mechanics to give the shooter more precise control, faster pointing, and less operator fatigue. The Magpul AFG™ (Angled Fore Grip) positions the support hand close to the centerline of the bore for maximum recoil control to aid in fast, accurate follow-up shots. Viac...

Produkt č.: 100014453 873750011660 100014453
Low-profile forward grip/hand stop takes advantage of natural body mechanics to give the shooter more precise control, faster pointing, and less operator fatigue. The Magpul AFG™ (Angled Fore Grip) positions the support hand close to the centerline of the bore for maximum recoil control to aid in fast, accurate follow-up shots. Provides a consistent reference point for finding the correct hand position quickly when mounting the weapon under stress. The natural, ergonomic hand position with the palm facing up results in better blood flow than the “clenched fist” stance often used with vertical grips that leads to fatigue and loss of sensation during long periods in the ready position. Improves on the “thumb break” hold often used with standard vertical grips by allowing the thumb to rest comfortably alongside the top rail, pointing forward, with the rest of the hand in full contact with the forend. Heavy-duty reinforced molded polymer construction stands up to the hard knocks of tactical operations, and deep, molded-in grooves help you maintain a firm grip even with wet hands. Interchangeable inserts give the choice of a straight, uninterrupted gripping surface or one with a convenient ledge to support the index finger. Slides over any Picatinny-style rail and locks securely in place with a hardened steel crossbolt. The more compact AFG2™ is shorter and narrower to take up even less rail space, with enough clearance to fit a larger variety of weapons. Both models may be installed on tactical shotguns and other rifles with railed forends; won’t interfere with insertion and removal of magazines on AK-47s.

SPECS: Reinforced molded polymer, Black, Dark Earth, or O.D. Green. Fits Picatinny-type rails. AFG2 - 4¾" (12cm) long, 13⁄8" (3.5cm) wide, extends approximately 2" (5.1cm) below rail. 2.5 oz. (71g) weight.

MAGPUL
45 45 4 EUR
100014453
Picatinny AFG2 Angled Fore Grip Polymer Gray
Časť - Výrobcovia: MAG414GRY 873750011660 Low-profile dopredu grip/ruku stop využíva prírodné mechaniku tela aby strelec viac presné ovládanie, ukazujúci rýchlejšie a menej unaveného prevádzkovateľa. The MAGPUL AFG™ (šikmé predné Grip) pozície podporou strane blízko centerline vŕtanie pre maximálnu recoil ovládanie na pomoc v rýchly a presný následné-až výstřely. Poskytuje konzistentné referenčný bod pre hľadanie správne ručnej polohe rýchlo pri montáži zbraň v strese. Prírodné, ergonomické ručnej polohe dlaňou smerom hore má za následok lepší prietok krvi ako "zovreté päste" postoj často používaný s vertikálne grip, ktorý vedie k únave a strata citlivosti počas dlhých období pripravené pozície. Zlepšuje podržané "palec break" často používaný s zvislé rukoväte umožňujúce palcom pohodlne vedľa hornej koľajnice, smerujúce dopredu, so zvyškom ruky v plnej kontakt s predpažbie. Heavy-Duty vystužené tvarované polymér konštrukcia stojí až tvrdé údery taktických operácií a hlboké, tvarovaný-in drážky pomáhajú udržať pevný úchop aj s mokrými rukami. Vymeniteľné vložky poskytnúť výber rovno, bez prerušenia uchopenie povrch alebo jeden s pohodlné rímsu na podporu ukazováka. Snímky po každej železničnej Picatinny-štýl a zámky bezpečne vo ahradiť kalenej ocele crossbolt. Viac kompaktný AFG2™ je kratšie a užšie zaberú aj menej miesta železničnej, s dostatok vôle, aby sa zmestili väčšie množstvo zbraní. Oba modely môžu byť nainštalovaný na taktické brokovnice a ostatné pušky s koľajové forends; nebude rušiť vkladania a vyberania časopisov na AK-47s.
45 EUR 21 45,00 € *

Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Attachment: Picatinny Color: Gray Make: AR-15 Material: Polymer

Atribúty

Attachment: Picatinny Farba: Gray Materiál: Polymer Značka: AR-15

Podrobnosti o položke

Made in USA
ECCN: EAR99
100006196
Picatinny AFG2 Angled Fore Grip Polymer Black
Časť - Výrobcovia: MAG414BLK 873750003429 Low-profile dopredu grip/ruku stop využíva prírodné mechaniku tela aby strelec viac presné ovládanie, ukazujúci rýchlejšie a menej unaveného prevádzkovateľa. The MAGPUL AFG™ (šikmé predné Grip) pozície podporou strane blízko centerline vŕtanie pre maximálnu recoil ovládanie na pomoc v rýchly a presný následné-až výstřely. Poskytuje konzistentné referenčný bod pre hľadanie správne ručnej polohe rýchlo pri montáži zbraň v strese. Prírodné, ergonomické ručnej polohe dlaňou smerom hore má za následok lepší prietok krvi ako "zovreté päste" postoj často používaný s vertikálne grip, ktorý vedie k únave a strata citlivosti počas dlhých období pripravené pozície. Zlepšuje podržané "palec break" často používaný s zvislé rukoväte umožňujúce palcom pohodlne vedľa hornej koľajnice, smerujúce dopredu, so zvyškom ruky v plnej kontakt s predpažbie. Heavy-Duty vystužené tvarované polymér konštrukcia stojí až tvrdé údery taktických operácií a hlboké, tvarovaný-in drážky pomáhajú udržať pevný úchop aj s mokrými rukami. Vymeniteľné vložky poskytnúť výber rovno, bez prerušenia uchopenie povrch alebo jeden s pohodlné rímsu na podporu ukazováka. Snímky po každej železničnej Picatinny-štýl a zámky bezpečne vo ahradiť kalenej ocele crossbolt. Viac kompaktný AFG2™ je kratšie a užšie zaberú aj menej miesta železničnej, s dostatok vôle, aby sa zmestili väčšie množstvo zbraní. Oba modely môžu byť nainštalovaný na taktické brokovnice a ostatné pušky s koľajové forends; nebude rušiť vkladania a vyberania časopisov na AK-47s.
45 EUR 281 45,00 € *

Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Attachment: Picatinny Color: Black Make: AR-15 Material: Polymer
100010590
Picatinny AFG2 Angled Fore Grip Polymer Flat Dark Earth
Časť - Výrobcovia: MAG414FDE 873750003436 Low-profile dopredu grip/ruku stop využíva prírodné mechaniku tela aby strelec viac presné ovládanie, ukazujúci rýchlejšie a menej unaveného prevádzkovateľa. The MAGPUL AFG™ (šikmé predné Grip) pozície podporou strane blízko centerline vŕtanie pre maximálnu recoil ovládanie na pomoc v rýchly a presný následné-až výstřely. Poskytuje konzistentné referenčný bod pre hľadanie správne ručnej polohe rýchlo pri montáži zbraň v strese. Prírodné, ergonomické ručnej polohe dlaňou smerom hore má za následok lepší prietok krvi ako "zovreté päste" postoj často používaný s vertikálne grip, ktorý vedie k únave a strata citlivosti počas dlhých období pripravené pozície. Zlepšuje podržané "palec break" často používaný s zvislé rukoväte umožňujúce palcom pohodlne vedľa hornej koľajnice, smerujúce dopredu, so zvyškom ruky v plnej kontakt s predpažbie. Heavy-Duty vystužené tvarované polymér konštrukcia stojí až tvrdé údery taktických operácií a hlboké, tvarovaný-in drážky pomáhajú udržať pevný úchop aj s mokrými rukami. Vymeniteľné vložky poskytnúť výber rovno, bez prerušenia uchopenie povrch alebo jeden s pohodlné rímsu na podporu ukazováka. Snímky po každej železničnej Picatinny-štýl a zámky bezpečne vo ahradiť kalenej ocele crossbolt. Viac kompaktný AFG2™ je kratšie a užšie zaberú aj menej miesta železničnej, s dostatok vôle, aby sa zmestili väčšie množstvo zbraní. Oba modely môžu byť nainštalovaný na taktické brokovnice a ostatné pušky s koľajové forends; nebude rušiť vkladania a vyberania časopisov na AK-47s.
45 EUR 63 45,00 € *

Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Attachment: Picatinny Color: Flat Dark Earth Make: AR-15 Material: Polymer
100010591
Picatinny AFG2 Angled Fore Grip Polymer O.D. Green
Časť - Výrobcovia: MAG414ODG 873750003443 Low-profile dopredu grip/ruku stop využíva prírodné mechaniku tela aby strelec viac presné ovládanie, ukazujúci rýchlejšie a menej unaveného prevádzkovateľa. The MAGPUL AFG™ (šikmé predné Grip) pozície podporou strane blízko centerline vŕtanie pre maximálnu recoil ovládanie na pomoc v rýchly a presný následné-až výstřely. Poskytuje konzistentné referenčný bod pre hľadanie správne ručnej polohe rýchlo pri montáži zbraň v strese. Prírodné, ergonomické ručnej polohe dlaňou smerom hore má za následok lepší prietok krvi ako "zovreté päste" postoj často používaný s vertikálne grip, ktorý vedie k únave a strata citlivosti počas dlhých období pripravené pozície. Zlepšuje podržané "palec break" často používaný s zvislé rukoväte umožňujúce palcom pohodlne vedľa hornej koľajnice, smerujúce dopredu, so zvyškom ruky v plnej kontakt s predpažbie. Heavy-Duty vystužené tvarované polymér konštrukcia stojí až tvrdé údery taktických operácií a hlboké, tvarovaný-in drážky pomáhajú udržať pevný úchop aj s mokrými rukami. Vymeniteľné vložky poskytnúť výber rovno, bez prerušenia uchopenie povrch alebo jeden s pohodlné rímsu na podporu ukazováka. Snímky po každej železničnej Picatinny-štýl a zámky bezpečne vo ahradiť kalenej ocele crossbolt. Viac kompaktný AFG2™ je kratšie a užšie zaberú aj menej miesta železničnej, s dostatok vôle, aby sa zmestili väčšie množstvo zbraní. Oba modely môžu byť nainštalovaný na taktické brokovnice a ostatné pušky s koľajové forends; nebude rušiť vkladania a vyberania časopisov na AK-47s.
45 EUR 45 45,00 € *

Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Attachment: Picatinny Color: O.D. Green Make: AR-15 Material: Polymer
Low-profile forward grip/hand stop takes advantage of natural body mechanics to give the shooter more precise control, faster pointing, and less operator fatigue. The Magpul AFG™ (Angled Fore Grip) positions the support hand close to the centerline of the bore for maximum recoil control to aid in fast, accurate follow-up shots. Provides a consistent reference point for finding the correct hand position quickly when mounting the weapon under stress. The natural, ergonomic hand position with the palm facing up results in better blood flow than the “clenched fist” stance often used with vertical grips that leads to fatigue and loss of sensation during long periods in the ready position. Improves on the “thumb break” hold often used with standard vertical grips by allowing the thumb to rest comfortably alongside the top rail, pointing forward, with the rest of the hand in full contact with the forend. Heavy-duty reinforced molded polymer construction stands up to the hard knocks of tactical operations, and deep, molded-in grooves help you maintain a firm grip even with wet hands. Interchangeable inserts give the choice of a straight, uninterrupted gripping surface or one with a convenient ledge to support the index finger. Slides over any Picatinny-style rail and locks securely in place with a hardened steel crossbolt. The more compact AFG2™ is shorter and narrower to take up even less rail space, with enough clearance to fit a larger variety of weapons. Both models may be installed on tactical shotguns and other rifles with railed forends; won’t interfere with insertion and removal of magazines on AK-47s.

SPECS: Reinforced molded polymer, Black, Dark Earth, or O.D. Green. Fits Picatinny-type rails. AFG2 - 4¾" (12cm) long, 13⁄8" (3.5cm) wide, extends approximately 2" (5.1cm) below rail. 2.5 oz. (71g) weight.

Momentálne nie je skladom, tovar na objednanie
Doba dodania ( zvyčajne do 5 - 8 týždňov )
Momentálne nie je skladom, tovar na objednanie
Doba dodania ( zvyčajne do 5 - 8 týždňov )
23,00 € *
Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
37,00 € *
Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
36,00 € *
Skladom 9 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Skladom 9 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
153,00 € *
Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
109,00 € *