Brownells Slovensko - Svetovo najväčší dodávateľ súčastí zbraní, zbrojného vybavenia a príslušenstva Slovenská republika

BROWNELLS HEAVY-DUTY GUNSMITH BRUSHES


Nylon, each

Our finest, small cleaning brushes. Stainless steel stitching laced all the way through the handle keeps the bristles in place and prevents pull-out under even the heaviest use. Viac...

Produkt č.: 353013000 353013000
Stainless Steel, Brass Or Nylon Bristles Stitched-In Wood Handle
Our finest, small cleaning brushes. Stainless steel stitching laced all the way through the handle keeps the bristles in place and prevents pull-out under even the heaviest use. Made for the aircraft industry to exceed mil specs so you know they'll last in the gun shop too. Handle is 7-ply, no split laminate that stands up to all solvents and hard scrubbing. Available in three bristle materials to suit any job. Stainless Steel (C) - Crimped wire that holds its shape well. Fantastic for parts washing and also an excellent choice for removing welding scale in tight corners (like bolt knob jobs!). Stainless Steel (S) - Straight wire that gives a slightly softer scrubbing action but still holds its shape even with repeated use. Excellent for scrubbing and degreasing parts in solvent prior to polishing and refinishing. Brass - Straight wire for a more gentle action that still gets through built-up grease, oils and fouling. Nylon - Tough, black nylon provides no- scratch cleaning of surfaces and recesses.
SPECS: All four have: .005" (.127mm) diameter bristles; 3 rows of 7/16" (11.1mm) long bristles set 3/8" (9.6mm) wide, 1-3/8" (3.5cm) long. 7¾" (19.7cm) long overall.
BROWNELLS
6 34 8 EUR
Sale
353013000
Nylon, each
Časť - Výrobcovia: 15N Naše najlepšie, malé čistiacimi kefkami. Nerezové šitie priviazať celú cestu cez rukoväť udrží štetiny a zabraňuje výsuv pod aj najťažšie použitia. Vyrobené pre priemysel lietadlo prekročí mil špecifikácie, takže viete, že vydržia v pištole shop príliš. Rukoväť je 7-ply, rozdelená laminát ktorý reprezentuje až všetky rozpúšťadlá a ťažké kefovanie. Dostupný je v troch Štetina materiálov, aby vyhoveli akúkoľvek prácu. Stainless Steel (C) - oblúkovitými drôtu, ktorá dobre drží svoj tvar. Fantastické pre umývanie dielov a tiež vynikajúcou voľbou pre odstraňovanie zváranie stupnice v tesných rohov (ako skrutky gombík jobs!). Nehrdzavejúca oceľ (Y) - rovné drôty, ktoré dáva mierne mäkšia drhnutie action ale stále drží svoj tvar aj pri opakovanom používaní. Vynikajúci pre mokré čistenie a odmasťovanie častí v rozpúšťadle pred leštením a povrchovú úpravu. Mosadz - rovné drôty pre jemnejšie akcie ktoré ešte stále dostane cez zastavané mastnoty, olejov a zanášanie. Nylon - tvrdý, čierny nylon poskytuje žiadne nuly čistenie povrchov a zákutí.
5 EUR 4 5,00 € * 6,00 €

1 ks na lokálnom sklade SVK. Odoslanie do 24 hodín.
Špecifikácia: Material: Nylon353013006
Nylon, 6 pak Naše najlepšie, malé čistiacimi kefkami. Nerezové šitie priviazať celú cestu cez rukoväť udrží štetiny a zabraňuje výsuv pod aj najťažšie použitia. Vyrobené pre priemysel lietadlo prekročí mil špecifikácie, takže viete, že vydržia v pištole shop príliš. Rukoväť je 7-ply, rozdelená laminát ktorý reprezentuje až všetky rozpúšťadlá a ťažké kefovanie. Dostupný je v troch Štetina materiálov, aby vyhoveli akúkoľvek prácu. Stainless Steel (C) - oblúkovitými drôtu, ktorá dobre drží svoj tvar. Fantastické pre umývanie dielov a tiež vynikajúcou voľbou pre odstraňovanie zváranie stupnice v tesných rohov (ako skrutky gombík jobs!). Nehrdzavejúca oceľ (Y) - rovné drôty, ktoré dáva mierne mäkšia drhnutie action ale stále drží svoj tvar aj pri opakovanom používaní. Vynikajúci pre mokré čistenie a odmasťovanie častí v rozpúšťadle pred leštením a povrchovú úpravu. Mosadz - rovné drôty pre jemnejšie akcie ktoré ešte stále dostane cez zastavané mastnoty, olejov a zanášanie. Nylon - tvrdý, čierny nylon poskytuje žiadne nuly čistenie povrchov a zákutí.
25 EUR 4 25,00 € *

Skladom 4 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Material: Nylon Kvantita: 6
353014000
Brass, each
Časť - Výrobcovia: 15BI Naše najlepšie, malé čistiacimi kefkami. Nerezové šitie priviazať celú cestu cez rukoväť udrží štetiny a zabraňuje výsuv pod aj najťažšie použitia. Vyrobené pre priemysel lietadlo prekročí mil špecifikácie, takže viete, že vydržia v pištole shop príliš. Rukoväť je 7-ply, rozdelená laminát ktorý reprezentuje až všetky rozpúšťadlá a ťažké kefovanie. Dostupný je v troch Štetina materiálov, aby vyhoveli akúkoľvek prácu. Stainless Steel (C) - oblúkovitými drôtu, ktorá dobre drží svoj tvar. Fantastické pre umývanie dielov a tiež vynikajúcou voľbou pre odstraňovanie zváranie stupnice v tesných rohov (ako skrutky gombík jobs!). Nehrdzavejúca oceľ (Y) - rovné drôty, ktoré dáva mierne mäkšia drhnutie action ale stále drží svoj tvar aj pri opakovanom používaní. Vynikajúci pre mokré čistenie a odmasťovanie častí v rozpúšťadle pred leštením a povrchovú úpravu. Mosadz - rovné drôty pre jemnejšie akcie ktoré ešte stále dostane cez zastavané mastnoty, olejov a zanášanie. Nylon - tvrdý, čierny nylon poskytuje žiadne nuly čistenie povrchov a zákutí.
6 EUR 3 6,00 € *

Skladom 3 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Material: Brass
353014006
Brass, 6 pak Naše najlepšie, malé čistiacimi kefkami. Nerezové šitie priviazať celú cestu cez rukoväť udrží štetiny a zabraňuje výsuv pod aj najťažšie použitia. Vyrobené pre priemysel lietadlo prekročí mil špecifikácie, takže viete, že vydržia v pištole shop príliš. Rukoväť je 7-ply, rozdelená laminát ktorý reprezentuje až všetky rozpúšťadlá a ťažké kefovanie. Dostupný je v troch Štetina materiálov, aby vyhoveli akúkoľvek prácu. Stainless Steel (C) - oblúkovitými drôtu, ktorá dobre drží svoj tvar. Fantastické pre umývanie dielov a tiež vynikajúcou voľbou pre odstraňovanie zváranie stupnice v tesných rohov (ako skrutky gombík jobs!). Nehrdzavejúca oceľ (Y) - rovné drôty, ktoré dáva mierne mäkšia drhnutie action ale stále drží svoj tvar aj pri opakovanom používaní. Vynikajúci pre mokré čistenie a odmasťovanie častí v rozpúšťadle pred leštením a povrchovú úpravu. Mosadz - rovné drôty pre jemnejšie akcie ktoré ešte stále dostane cez zastavané mastnoty, olejov a zanášanie. Nylon - tvrdý, čierny nylon poskytuje žiadne nuly čistenie povrchov a zákutí.
34 EUR 13 34,00 € *

Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Material: Brass Kvantita: 6
353015000
S/S, Crimped Wire
Časť - Výrobcovia: 15SSCRPI Naše najlepšie, malé čistiacimi kefkami. Nerezové šitie priviazať celú cestu cez rukoväť udrží štetiny a zabraňuje výsuv pod aj najťažšie použitia. Vyrobené pre priemysel lietadlo prekročí mil špecifikácie, takže viete, že vydržia v pištole shop príliš. Rukoväť je 7-ply, rozdelená laminát ktorý reprezentuje až všetky rozpúšťadlá a ťažké kefovanie. Dostupný je v troch Štetina materiálov, aby vyhoveli akúkoľvek prácu. Stainless Steel (C) - oblúkovitými drôtu, ktorá dobre drží svoj tvar. Fantastické pre umývanie dielov a tiež vynikajúcou voľbou pre odstraňovanie zváranie stupnice v tesných rohov (ako skrutky gombík jobs!). Nehrdzavejúca oceľ (Y) - rovné drôty, ktoré dáva mierne mäkšia drhnutie action ale stále drží svoj tvar aj pri opakovanom používaní. Vynikajúci pre mokré čistenie a odmasťovanie častí v rozpúšťadle pred leštením a povrchovú úpravu. Mosadz - rovné drôty pre jemnejšie akcie ktoré ešte stále dostane cez zastavané mastnoty, olejov a zanášanie. Nylon - tvrdý, čierny nylon poskytuje žiadne nuly čistenie povrchov a zákutí.
6 EUR 13 6,00 € *

Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Material: Stainless
353015006
S/S, Crimped Wire, 6 pak Naše najlepšie, malé čistiacimi kefkami. Nerezové šitie priviazať celú cestu cez rukoväť udrží štetiny a zabraňuje výsuv pod aj najťažšie použitia. Vyrobené pre priemysel lietadlo prekročí mil špecifikácie, takže viete, že vydržia v pištole shop príliš. Rukoväť je 7-ply, rozdelená laminát ktorý reprezentuje až všetky rozpúšťadlá a ťažké kefovanie. Dostupný je v troch Štetina materiálov, aby vyhoveli akúkoľvek prácu. Stainless Steel (C) - oblúkovitými drôtu, ktorá dobre drží svoj tvar. Fantastické pre umývanie dielov a tiež vynikajúcou voľbou pre odstraňovanie zváranie stupnice v tesných rohov (ako skrutky gombík jobs!). Nehrdzavejúca oceľ (Y) - rovné drôty, ktoré dáva mierne mäkšia drhnutie action ale stále drží svoj tvar aj pri opakovanom používaní. Vynikajúci pre mokré čistenie a odmasťovanie častí v rozpúšťadle pred leštením a povrchovú úpravu. Mosadz - rovné drôty pre jemnejšie akcie ktoré ešte stále dostane cez zastavané mastnoty, olejov a zanášanie. Nylon - tvrdý, čierny nylon poskytuje žiadne nuly čistenie povrchov a zákutí.
33 EUR 32 33,00 € *

Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Material: Stainless Kvantita: 6
353016000
S/S, Straight Wire, each
Časť - Výrobcovia: 15SSI Naše najlepšie, malé čistiacimi kefkami. Nerezové šitie priviazať celú cestu cez rukoväť udrží štetiny a zabraňuje výsuv pod aj najťažšie použitia. Vyrobené pre priemysel lietadlo prekročí mil špecifikácie, takže viete, že vydržia v pištole shop príliš. Rukoväť je 7-ply, rozdelená laminát ktorý reprezentuje až všetky rozpúšťadlá a ťažké kefovanie. Dostupný je v troch Štetina materiálov, aby vyhoveli akúkoľvek prácu. Stainless Steel (C) - oblúkovitými drôtu, ktorá dobre drží svoj tvar. Fantastické pre umývanie dielov a tiež vynikajúcou voľbou pre odstraňovanie zváranie stupnice v tesných rohov (ako skrutky gombík jobs!). Nehrdzavejúca oceľ (Y) - rovné drôty, ktoré dáva mierne mäkšia drhnutie action ale stále drží svoj tvar aj pri opakovanom používaní. Vynikajúci pre mokré čistenie a odmasťovanie častí v rozpúšťadle pred leštením a povrchovú úpravu. Mosadz - rovné drôty pre jemnejšie akcie ktoré ešte stále dostane cez zastavané mastnoty, olejov a zanášanie. Nylon - tvrdý, čierny nylon poskytuje žiadne nuly čistenie povrchov a zákutí.

Tovar nie je momentálne dostupný. Ak si želáte byť notifikovaný o dostupnosti, zadajte Vás email vyššie.
Špecifikácia: Material: Stainless
353016006
S/S, Straight Wire, 6 pak Naše najlepšie, malé čistiacimi kefkami. Nerezové šitie priviazať celú cestu cez rukoväť udrží štetiny a zabraňuje výsuv pod aj najťažšie použitia. Vyrobené pre priemysel lietadlo prekročí mil špecifikácie, takže viete, že vydržia v pištole shop príliš. Rukoväť je 7-ply, rozdelená laminát ktorý reprezentuje až všetky rozpúšťadlá a ťažké kefovanie. Dostupný je v troch Štetina materiálov, aby vyhoveli akúkoľvek prácu. Stainless Steel (C) - oblúkovitými drôtu, ktorá dobre drží svoj tvar. Fantastické pre umývanie dielov a tiež vynikajúcou voľbou pre odstraňovanie zváranie stupnice v tesných rohov (ako skrutky gombík jobs!). Nehrdzavejúca oceľ (Y) - rovné drôty, ktoré dáva mierne mäkšia drhnutie action ale stále drží svoj tvar aj pri opakovanom používaní. Vynikajúci pre mokré čistenie a odmasťovanie častí v rozpúšťadle pred leštením a povrchovú úpravu. Mosadz - rovné drôty pre jemnejšie akcie ktoré ešte stále dostane cez zastavané mastnoty, olejov a zanášanie. Nylon - tvrdý, čierny nylon poskytuje žiadne nuly čistenie povrchov a zákutí.
29 EUR 13 29,00 € *

Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Material: Stainless Kvantita: 6
Stainless Steel, Brass Or Nylon Bristles Stitched-In Wood Handle
Our finest, small cleaning brushes. Stainless steel stitching laced all the way through the handle keeps the bristles in place and prevents pull-out under even the heaviest use. Made for the aircraft industry to exceed mil specs so you know they'll last in the gun shop too. Handle is 7-ply, no split laminate that stands up to all solvents and hard scrubbing. Available in three bristle materials to suit any job. Stainless Steel (C) - Crimped wire that holds its shape well. Fantastic for parts washing and also an excellent choice for removing welding scale in tight corners (like bolt knob jobs!). Stainless Steel (S) - Straight wire that gives a slightly softer scrubbing action but still holds its shape even with repeated use. Excellent for scrubbing and degreasing parts in solvent prior to polishing and refinishing. Brass - Straight wire for a more gentle action that still gets through built-up grease, oils and fouling. Nylon - Tough, black nylon provides no- scratch cleaning of surfaces and recesses.
SPECS: All four have: .005" (.127mm) diameter bristles; 3 rows of 7/16" (11.1mm) long bristles set 3/8" (9.6mm) wide, 1-3/8" (3.5cm) long. 7¾" (19.7cm) long overall.
Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
9,00 € *
Tovar nie je momentálne dostupný. Ak si želáte byť notifikovaný o dostupnosti, zadajte Vás email vyššie.