Brownells Slovensko - Svetovo najväčší dodávateľ súčastí zbraní, zbrojného vybavenia a príslušenstva Slovenská republika

RAMRODZ INC. GUN CLEANING SYSTEM


.22 Caliber

Disposable cleaners have tightly wound, low-lint cotton heads that wipe away all kinds of fouling and powder residue without leaving any fibers behind. Heads are designed to expand into rifling grooves and conform to barrel walls for maximum cleaning. Viac...

Produkt č.: 100014336 852892005003 100014336
Disposable Bore Cleaning Swabs Leave Nothing Behind
Disposable cleaners have tightly wound, low-lint cotton heads that wipe away all kinds of fouling and powder residue without leaving any fibers behind. Heads are designed to expand into rifling grooves and conform to barrel walls for maximum cleaning. Designed not to splatter and splash solvent onto you or your gun's finish. Also great for cleaning inside slides, chambers, receivers and magazine wells. Flexible bamboo handle won't snap under pressure and helps you get into hard-to-reach nooks and crannies. NOTE: For handgun cleaning, Ramrodz may be used alone. For rifle/shotgun cleaning, they must be used with a standard cleaning rod and the rod adapters sold below. Benefits: No mess or splatter, expands deep into every rifling grooves to remove all debris, faster and more thoroughly than patches, no adapters or tools are required, and they are ideal for shop or field use. RamRodz Rifle & Shotgun Adapters provide an efficient way to clean rifle and shotgun barrels, using caliber-specific RamRodz. Adapters Must use the RamRodz Rifle & Shotgun Adapters with the cleaning system to provide an efficient way to clean rifle and shotgun barrels, using caliber-specific RamRodz. When used with RamRodz, they eliminate the need for patches. Made of durable, reinforced nylon. Fits standard cleaning rod threads, 8-32. Each package contains 3 rifle and 3 shotgun adapters.
RAMRODZ INC.
8 13 9 EUR
100014336
.22 Caliber
Časť - Výrobcovia: 22300 852892005003 Jednorazové čistiace prostriedky majú pevne rany, low-lint bavlna hláv, že zotrieť všetky druhy zanášanie a prášok rezídua bez zanechal akékoľvek vlákna. Hlavy majú neušiel loupení drážky a zodpovedať barel steny pre maximálne čistenie. Navrhnuté nie postriekať a splash rozpúšťadla na vás alebo vaša zbraň je dokončiť. Tiež skvelé pre čistenie vnútra snímky, komôr, prijímače a časopis wells. Flexibilné bambusové rukoväť nebudete lapať pod tlakom a pomôže vám dostať do tvrdý-k-dosiahnuť zákutí. POZNÁMKA: Pre zbraň čistenie, Ramrodz môže byť použitý samostatne. Puška/brokovnica čistenie, musia byť používané s štandardné vytěráku a rod adaptéry predávajú pod. Výhody: Žiadny neporiadok ani postriekať, rozširuje hlboko do každej loupení drážky odstrániť všetky nečistoty, rýchlejšie a dôkladnejšie ako patche, žiadne adaptéry alebo nástroje sú potrebné a sú ideálne pre obchod alebo oblasti použitia. RamRodz puška & brokovnice adaptéry poskytujú efektívny spôsob, ako vyčistiť pušky a brokovnice barelov, pomocou kaliber-špecifické RamRodz. Adaptéry musíte použiť RamRodz puška & brokovnice adaptéry s čistiacim systémom poskytnúť účinný spôsob, ako vyčistiť pušky a brokovnice barelov, pomocou kaliber-špecifické RamRodz. Pri použití s RamRodz, eliminujú potrebu opráv. Vyrobené z trvanlivé, zosilnená nylonom. Hodí sa štandardná čistiaca tyč vlákna, 8-32. Každé balenie obsahuje 3 pušku a 3 adaptéry na brokovnice.
11 EUR 0 11,00 € *

Momentálne nie je skladom, tovar na objednanie
Doba dodania ( zvyčajne do 5 - 8 týždňov )
Špecifikácia: Caliber: 22 Caliber (.223-.224) Kvantita: 300

Atribúty

Caliber: 22 Caliber (.223-.224) Kvantita: 300
100014337
.38/9mm
Časť - Výrobcovia: 38200 852892005010 Jednorazové čistiace prostriedky majú pevne rany, low-lint bavlna hláv, že zotrieť všetky druhy zanášanie a prášok rezídua bez zanechal akékoľvek vlákna. Hlavy majú neušiel loupení drážky a zodpovedať barel steny pre maximálne čistenie. Navrhnuté nie postriekať a splash rozpúšťadla na vás alebo vaša zbraň je dokončiť. Tiež skvelé pre čistenie vnútra snímky, komôr, prijímače a časopis wells. Flexibilné bambusové rukoväť nebudete lapať pod tlakom a pomôže vám dostať do tvrdý-k-dosiahnuť zákutí. POZNÁMKA: Pre zbraň čistenie, Ramrodz môže byť použitý samostatne. Puška/brokovnica čistenie, musia byť používané s štandardné vytěráku a rod adaptéry predávajú pod. Výhody: Žiadny neporiadok ani postriekať, rozširuje hlboko do každej loupení drážky odstrániť všetky nečistoty, rýchlejšie a dôkladnejšie ako patche, žiadne adaptéry alebo nástroje sú potrebné a sú ideálne pre obchod alebo oblasti použitia. RamRodz puška & brokovnice adaptéry poskytujú efektívny spôsob, ako vyčistiť pušky a brokovnice barelov, pomocou kaliber-špecifické RamRodz. Adaptéry musíte použiť RamRodz puška & brokovnice adaptéry s čistiacim systémom poskytnúť účinný spôsob, ako vyčistiť pušky a brokovnice barelov, pomocou kaliber-špecifické RamRodz. Pri použití s RamRodz, eliminujú potrebu opráv. Vyrobené z trvanlivé, zosilnená nylonom. Hodí sa štandardná čistiaca tyč vlákna, 8-32. Každé balenie obsahuje 3 pušku a 3 adaptéry na brokovnice.
11 EUR 11 11,00 € *

Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Caliber: 38/357 Caliber (.357-.359) Kvantita: 200
100014339
.40 Caliber
Časť - Výrobcovia: 40100 852892005027 Jednorazové čistiace prostriedky majú pevne rany, low-lint bavlna hláv, že zotrieť všetky druhy zanášanie a prášok rezídua bez zanechal akékoľvek vlákna. Hlavy majú neušiel loupení drážky a zodpovedať barel steny pre maximálne čistenie. Navrhnuté nie postriekať a splash rozpúšťadla na vás alebo vaša zbraň je dokončiť. Tiež skvelé pre čistenie vnútra snímky, komôr, prijímače a časopis wells. Flexibilné bambusové rukoväť nebudete lapať pod tlakom a pomôže vám dostať do tvrdý-k-dosiahnuť zákutí. POZNÁMKA: Pre zbraň čistenie, Ramrodz môže byť použitý samostatne. Puška/brokovnica čistenie, musia byť používané s štandardné vytěráku a rod adaptéry predávajú pod. Výhody: Žiadny neporiadok ani postriekať, rozširuje hlboko do každej loupení drážky odstrániť všetky nečistoty, rýchlejšie a dôkladnejšie ako patche, žiadne adaptéry alebo nástroje sú potrebné a sú ideálne pre obchod alebo oblasti použitia. RamRodz puška & brokovnice adaptéry poskytujú efektívny spôsob, ako vyčistiť pušky a brokovnice barelov, pomocou kaliber-špecifické RamRodz. Adaptéry musíte použiť RamRodz puška & brokovnice adaptéry s čistiacim systémom poskytnúť účinný spôsob, ako vyčistiť pušky a brokovnice barelov, pomocou kaliber-špecifické RamRodz. Pri použití s RamRodz, eliminujú potrebu opráv. Vyrobené z trvanlivé, zosilnená nylonom. Hodí sa štandardná čistiaca tyč vlákna, 8-32. Každé balenie obsahuje 3 pušku a 3 adaptéry na brokovnice.
11 EUR 0 11,00 € *

Momentálne nie je skladom, tovar na objednanie
Doba dodania ( zvyčajne do 5 - 8 týždňov )
Špecifikácia: Caliber: 40/10 mm (.400-.401) Kvantita: 100
100014340
.45 Caliber
Časť - Výrobcovia: 45075 852892005034 Jednorazové čistiace prostriedky majú pevne rany, low-lint bavlna hláv, že zotrieť všetky druhy zanášanie a prášok rezídua bez zanechal akékoľvek vlákna. Hlavy majú neušiel loupení drážky a zodpovedať barel steny pre maximálne čistenie. Navrhnuté nie postriekať a splash rozpúšťadla na vás alebo vaša zbraň je dokončiť. Tiež skvelé pre čistenie vnútra snímky, komôr, prijímače a časopis wells. Flexibilné bambusové rukoväť nebudete lapať pod tlakom a pomôže vám dostať do tvrdý-k-dosiahnuť zákutí. POZNÁMKA: Pre zbraň čistenie, Ramrodz môže byť použitý samostatne. Puška/brokovnica čistenie, musia byť používané s štandardné vytěráku a rod adaptéry predávajú pod. Výhody: Žiadny neporiadok ani postriekať, rozširuje hlboko do každej loupení drážky odstrániť všetky nečistoty, rýchlejšie a dôkladnejšie ako patche, žiadne adaptéry alebo nástroje sú potrebné a sú ideálne pre obchod alebo oblasti použitia. RamRodz puška & brokovnice adaptéry poskytujú efektívny spôsob, ako vyčistiť pušky a brokovnice barelov, pomocou kaliber-špecifické RamRodz. Adaptéry musíte použiť RamRodz puška & brokovnice adaptéry s čistiacim systémom poskytnúť účinný spôsob, ako vyčistiť pušky a brokovnice barelov, pomocou kaliber-špecifické RamRodz. Pri použití s RamRodz, eliminujú potrebu opráv. Vyrobené z trvanlivé, zosilnená nylonom. Hodí sa štandardná čistiaca tyč vlákna, 8-32. Každé balenie obsahuje 3 pušku a 3 adaptéry na brokovnice.
11 EUR 0 11,00 € *

Momentálne nie je skladom, tovar na objednanie
Doba dodania ( zvyčajne do 5 - 8 týždňov )
Špecifikácia: Caliber: 45 Caliber (.451-.454) Kvantita: 75
100014341
.50 Caliber
Časť - Výrobcovia: 50075 852892005041 Jednorazové čistiace prostriedky majú pevne rany, low-lint bavlna hláv, že zotrieť všetky druhy zanášanie a prášok rezídua bez zanechal akékoľvek vlákna. Hlavy majú neušiel loupení drážky a zodpovedať barel steny pre maximálne čistenie. Navrhnuté nie postriekať a splash rozpúšťadla na vás alebo vaša zbraň je dokončiť. Tiež skvelé pre čistenie vnútra snímky, komôr, prijímače a časopis wells. Flexibilné bambusové rukoväť nebudete lapať pod tlakom a pomôže vám dostať do tvrdý-k-dosiahnuť zákutí. POZNÁMKA: Pre zbraň čistenie, Ramrodz môže byť použitý samostatne. Puška/brokovnica čistenie, musia byť používané s štandardné vytěráku a rod adaptéry predávajú pod. Výhody: Žiadny neporiadok ani postriekať, rozširuje hlboko do každej loupení drážky odstrániť všetky nečistoty, rýchlejšie a dôkladnejšie ako patche, žiadne adaptéry alebo nástroje sú potrebné a sú ideálne pre obchod alebo oblasti použitia. RamRodz puška & brokovnice adaptéry poskytujú efektívny spôsob, ako vyčistiť pušky a brokovnice barelov, pomocou kaliber-špecifické RamRodz. Adaptéry musíte použiť RamRodz puška & brokovnice adaptéry s čistiacim systémom poskytnúť účinný spôsob, ako vyčistiť pušky a brokovnice barelov, pomocou kaliber-špecifické RamRodz. Pri použití s RamRodz, eliminujú potrebu opráv. Vyrobené z trvanlivé, zosilnená nylonom. Hodí sa štandardná čistiaca tyč vlákna, 8-32. Každé balenie obsahuje 3 pušku a 3 adaptéry na brokovnice.
11 EUR 3 11,00 € *

Skladom 3 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Caliber: 50 Caliber (.500-.501) Kvantita: 75
100015718
Rifle & Shotgun Adapters
Časť - Výrobcovia: 60010 852892005249 Jednorazové čistiace prostriedky majú pevne rany, low-lint bavlna hláv, že zotrieť všetky druhy zanášanie a prášok rezídua bez zanechal akékoľvek vlákna. Hlavy majú neušiel loupení drážky a zodpovedať barel steny pre maximálne čistenie. Navrhnuté nie postriekať a splash rozpúšťadla na vás alebo vaša zbraň je dokončiť. Tiež skvelé pre čistenie vnútra snímky, komôr, prijímače a časopis wells. Flexibilné bambusové rukoväť nebudete lapať pod tlakom a pomôže vám dostať do tvrdý-k-dosiahnuť zákutí. POZNÁMKA: Pre zbraň čistenie, Ramrodz môže byť použitý samostatne. Puška/brokovnica čistenie, musia byť používané s štandardné vytěráku a rod adaptéry predávajú pod. Výhody: Žiadny neporiadok ani postriekať, rozširuje hlboko do každej loupení drážky odstrániť všetky nečistoty, rýchlejšie a dôkladnejšie ako patche, žiadne adaptéry alebo nástroje sú potrebné a sú ideálne pre obchod alebo oblasti použitia. RamRodz puška & brokovnice adaptéry poskytujú efektívny spôsob, ako vyčistiť pušky a brokovnice barelov, pomocou kaliber-špecifické RamRodz. Adaptéry musíte použiť RamRodz puška & brokovnice adaptéry s čistiacim systémom poskytnúť účinný spôsob, ako vyčistiť pušky a brokovnice barelov, pomocou kaliber-špecifické RamRodz. Pri použití s RamRodz, eliminujú potrebu opráv. Vyrobené z trvanlivé, zosilnená nylonom. Hodí sa štandardná čistiaca tyč vlákna, 8-32. Každé balenie obsahuje 3 pušku a 3 adaptéry na brokovnice.
8 EUR 5 8,00 € *

Skladom 5 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Kvantita: 6
100016885
.30 Caliber Ramrodz
Časť - Výrobcovia: 30300 852892005300 Jednorazové čistiace prostriedky majú pevne rany, low-lint bavlna hláv, že zotrieť všetky druhy zanášanie a prášok rezídua bez zanechal akékoľvek vlákna. Hlavy majú neušiel loupení drážky a zodpovedať barel steny pre maximálne čistenie. Navrhnuté nie postriekať a splash rozpúšťadla na vás alebo vaša zbraň je dokončiť. Tiež skvelé pre čistenie vnútra snímky, komôr, prijímače a časopis wells. Flexibilné bambusové rukoväť nebudete lapať pod tlakom a pomôže vám dostať do tvrdý-k-dosiahnuť zákutí. POZNÁMKA: Pre zbraň čistenie, Ramrodz môže byť použitý samostatne. Puška/brokovnica čistenie, musia byť používané s štandardné vytěráku a rod adaptéry predávajú pod. Výhody: Žiadny neporiadok ani postriekať, rozširuje hlboko do každej loupení drážky odstrániť všetky nečistoty, rýchlejšie a dôkladnejšie ako patche, žiadne adaptéry alebo nástroje sú potrebné a sú ideálne pre obchod alebo oblasti použitia. RamRodz puška & brokovnice adaptéry poskytujú efektívny spôsob, ako vyčistiť pušky a brokovnice barelov, pomocou kaliber-špecifické RamRodz. Adaptéry musíte použiť RamRodz puška & brokovnice adaptéry s čistiacim systémom poskytnúť účinný spôsob, ako vyčistiť pušky a brokovnice barelov, pomocou kaliber-špecifické RamRodz. Pri použití s RamRodz, eliminujú potrebu opráv. Vyrobené z trvanlivé, zosilnená nylonom. Hodí sa štandardná čistiaca tyč vlákna, 8-32. Každé balenie obsahuje 3 pušku a 3 adaptéry na brokovnice.
13 EUR 33 13,00 € *

Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Caliber: 30 Caliber (.308) Kvantita: 300
100016887
20 Gauge Ramrodz
Časť - Výrobcovia: 20080 852892005294 Jednorazové čistiace prostriedky majú pevne rany, low-lint bavlna hláv, že zotrieť všetky druhy zanášanie a prášok rezídua bez zanechal akékoľvek vlákna. Hlavy majú neušiel loupení drážky a zodpovedať barel steny pre maximálne čistenie. Navrhnuté nie postriekať a splash rozpúšťadla na vás alebo vaša zbraň je dokončiť. Tiež skvelé pre čistenie vnútra snímky, komôr, prijímače a časopis wells. Flexibilné bambusové rukoväť nebudete lapať pod tlakom a pomôže vám dostať do tvrdý-k-dosiahnuť zákutí. POZNÁMKA: Pre zbraň čistenie, Ramrodz môže byť použitý samostatne. Puška/brokovnica čistenie, musia byť používané s štandardné vytěráku a rod adaptéry predávajú pod. Výhody: Žiadny neporiadok ani postriekať, rozširuje hlboko do každej loupení drážky odstrániť všetky nečistoty, rýchlejšie a dôkladnejšie ako patche, žiadne adaptéry alebo nástroje sú potrebné a sú ideálne pre obchod alebo oblasti použitia. RamRodz puška & brokovnice adaptéry poskytujú efektívny spôsob, ako vyčistiť pušky a brokovnice barelov, pomocou kaliber-špecifické RamRodz. Adaptéry musíte použiť RamRodz puška & brokovnice adaptéry s čistiacim systémom poskytnúť účinný spôsob, ako vyčistiť pušky a brokovnice barelov, pomocou kaliber-špecifické RamRodz. Pri použití s RamRodz, eliminujú potrebu opráv. Vyrobené z trvanlivé, zosilnená nylonom. Hodí sa štandardná čistiaca tyč vlákna, 8-32. Každé balenie obsahuje 3 pušku a 3 adaptéry na brokovnice.
12 EUR 21 12,00 € *

Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Caliber: 20 Gauge Kvantita: 80
100016886
12 Gauge Ramrodz
Časť - Výrobcovia: 12060 852892005287 Jednorazové čistiace prostriedky majú pevne rany, low-lint bavlna hláv, že zotrieť všetky druhy zanášanie a prášok rezídua bez zanechal akékoľvek vlákna. Hlavy majú neušiel loupení drážky a zodpovedať barel steny pre maximálne čistenie. Navrhnuté nie postriekať a splash rozpúšťadla na vás alebo vaša zbraň je dokončiť. Tiež skvelé pre čistenie vnútra snímky, komôr, prijímače a časopis wells. Flexibilné bambusové rukoväť nebudete lapať pod tlakom a pomôže vám dostať do tvrdý-k-dosiahnuť zákutí. POZNÁMKA: Pre zbraň čistenie, Ramrodz môže byť použitý samostatne. Puška/brokovnica čistenie, musia byť používané s štandardné vytěráku a rod adaptéry predávajú pod. Výhody: Žiadny neporiadok ani postriekať, rozširuje hlboko do každej loupení drážky odstrániť všetky nečistoty, rýchlejšie a dôkladnejšie ako patche, žiadne adaptéry alebo nástroje sú potrebné a sú ideálne pre obchod alebo oblasti použitia. RamRodz puška & brokovnice adaptéry poskytujú efektívny spôsob, ako vyčistiť pušky a brokovnice barelov, pomocou kaliber-špecifické RamRodz. Adaptéry musíte použiť RamRodz puška & brokovnice adaptéry s čistiacim systémom poskytnúť účinný spôsob, ako vyčistiť pušky a brokovnice barelov, pomocou kaliber-špecifické RamRodz. Pri použití s RamRodz, eliminujú potrebu opráv. Vyrobené z trvanlivé, zosilnená nylonom. Hodí sa štandardná čistiaca tyč vlákna, 8-32. Každé balenie obsahuje 3 pušku a 3 adaptéry na brokovnice.
13 EUR 0 13,00 € *

Momentálne nie je skladom, tovar na objednanie
Doba dodania ( zvyčajne do 5 - 8 týždňov )
Špecifikácia: Caliber: 12 Gauge Kvantita: 60
Disposable Bore Cleaning Swabs Leave Nothing Behind
Disposable cleaners have tightly wound, low-lint cotton heads that wipe away all kinds of fouling and powder residue without leaving any fibers behind. Heads are designed to expand into rifling grooves and conform to barrel walls for maximum cleaning. Designed not to splatter and splash solvent onto you or your gun's finish. Also great for cleaning inside slides, chambers, receivers and magazine wells. Flexible bamboo handle won't snap under pressure and helps you get into hard-to-reach nooks and crannies. NOTE: For handgun cleaning, Ramrodz may be used alone. For rifle/shotgun cleaning, they must be used with a standard cleaning rod and the rod adapters sold below. Benefits: No mess or splatter, expands deep into every rifling grooves to remove all debris, faster and more thoroughly than patches, no adapters or tools are required, and they are ideal for shop or field use. RamRodz Rifle & Shotgun Adapters provide an efficient way to clean rifle and shotgun barrels, using caliber-specific RamRodz. Adapters Must use the RamRodz Rifle & Shotgun Adapters with the cleaning system to provide an efficient way to clean rifle and shotgun barrels, using caliber-specific RamRodz. When used with RamRodz, they eliminate the need for patches. Made of durable, reinforced nylon. Fits standard cleaning rod threads, 8-32. Each package contains 3 rifle and 3 shotgun adapters.
Momentálne nie je skladom, tovar na objednanie
Doba dodania ( zvyčajne do 5 - 8 týždňov )
Momentálne nie je skladom, tovar na objednanie
Doba dodania ( zvyčajne do 5 - 8 týždňov )
50,00 € *
Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
30,00 € *
Skladom Skladom 3 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
39,00 € * 39,00 € - 62,00 €*
Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
10,00 € *
Na objednanie Momentálne nie je skladom, tovar na objednanie
Doba dodania ( zvyčajne do 5 - 8 týždňov )
20,00 € * 20,00 € - 26,00 €*