Brownells Slovensko - Svetovo najväčší dodávateľ súčastí zbraní, zbrojného vybavenia a príslušenstva Slovenská republika

OLONGAPO OUTFITTERS GRAB & GO MAGAZINE POUCH


7.62 Grab & Go Mag Pouch, O.D. Green

Heavy-duty magazine pouch made from top-quality mil-spec materials slings over your shoulder, so you can easily carry up to eight, fully loaded magazines while on the move. Constructed of woven, water-repelling ballistic nylon that resists tearing and fraying. Viac...

Produkt č.: 100012180 100012180
Holds Plenty Of Spare Mags At The Ready; Sling Over Shoulder For Easy Carry
Heavy-duty magazine pouch made from top-quality mil-spec materials slings over your shoulder, so you can easily carry up to eight, fully loaded magazines while on the move. Constructed of woven, water-repelling ballistic nylon that resists tearing and fraying. Heavy-duty stitching won’t give way under stress, and all exposed edges are protected with tape binding. Adjustable carry strap of extra-tough nylon webbing lets you position the pouch exactly where you need it for fast reloads. Each compartment has a separate flap, so you won’t expose the other mags to the elements when you retrieve one. Generously proportioned hook-and-loop fasteners keep the flaps securely closed, yet release easily when you need a fast reload. Grommetted drain holes ensure mags don’t get water-logged when you’re on patrol in the rain. Large pocket behind the mags, with full-width hook-and-loop closure, provides storage for maps or other flat items. Models available for 30-round .223/5.56mm AR-15/M16/M4 magazines, UZI-style 9mm stick mags, and 20-round magazines for 7.62 NATO cartridges. Pockets on .223/5.56 pouch have plenty of length to accommodate magazines fitted with the Magpul Ranger® Floorplate, including Brownells Tactical Magazines. Pockets on the 7.62 pouch accommodate 20 round magazines for the M14/M1A, FN FAL, HK91m and others - also holds eight 7.62 PMags by Magpul. All models available in Khaki and O.D. Green.

SPECS: Heavy duty ballistic nylon, Khaki or O.D. Green. .223 – 12½” (31.8cm) long 8” (20.3cm) high. Holds eight 30-round magazines. 9mm – 12½” long 9½” (24.1cm) high. Holds 6 UZI-style 9mm stick magazines. 7.62 7" high x 14" wide.

OLONGAPO OUTFITTERS
85 95 6 EUR
100012180
7.62 Grab & Go Mag Pouch, O.D. Green Heavy-Duty časopis puzdro vyrobené z najvyššej kvality mil-spec materiálov slučky cez rameno, takže môžete ľahko vykonať až osem, plne naložené časopisy na cestách. Vyrobené z tkaniny, odpudzujúce vodu balistický nylon, ktorý je odolný voči trhaniu a štiepeniu. Heavy-Duty šitie nedáva tak v strese, a všetky exponované hrany sú chránené páskou záväzné. Nastaviteľný ramenný popruh popruhu extra tvrdý nylon môžete umiestniť puzdro presne, kde potrebujete, pre rýchle návątevy. Každý priestor má samostatné chlopňou, takže nebudete vystaviť iných časopisov prvky pri načítavaní jeden. Štedrých-suchý zipsy držať bezpečne uzavreté klapky, ale ľahko uvoľniť, keď budete potrebovať rýchle načítanie. Grommetted vypúšťacie otvory zabezpečiť Magg nemusíte dostať voda-prihlásený keď ste hliadka v daždi. Veľké vrecká za Magg, s plnou šírkou a suchý uzáverom, poskytuje úložisko pre mapy alebo iné ploché predmety. Modely sú k dispozícii pre.223/5.56mm 30-kolo AR-15/M16/M4 časopisy, UZI-štýl 9mm stick časopisov a 20-guľaté časopisy pre 7,62 NATO kaziet. Vrecká na.223/5.56 puzdro má veľa aby vyhoveli časopisy vybavené Magpul Ranger® Floorplate, vrátane Brownells taktické časopisov. Vrecká na 7,62 vrecka ubytovať 20 kolo časopisy pre M14/M1A, FN FAL, HK91m a iní - tiež drží osem 7,62 PMags od Magpul. Všetky modely k dispozícii v Kaki a od zelená.
85 EUR 0 85,00 € *

Momentálne nie je skladom, tovar na objednanie
Doba dodania ( zvyčajne do 5 - 8 týždňov )
Špecifikácia: Color: O.D. Green Material: Nylon Style: Ammo Carrier

Atribúty

Farba: O.D. Green Materiál: Nylon Štýl: Ammo Carrier

Podrobnosti o položke

Made in USA100004234
9mm Grab & Go Pouch, O.D. Green Heavy-Duty časopis puzdro vyrobené z najvyššej kvality mil-spec materiálov slučky cez rameno, takže môžete ľahko vykonať až osem, plne naložené časopisy na cestách. Vyrobené z tkaniny, odpudzujúce vodu balistický nylon, ktorý je odolný voči trhaniu a štiepeniu. Heavy-Duty šitie nedáva tak v strese, a všetky exponované hrany sú chránené páskou záväzné. Nastaviteľný ramenný popruh popruhu extra tvrdý nylon môžete umiestniť puzdro presne, kde potrebujete, pre rýchle návątevy. Každý priestor má samostatné chlopňou, takže nebudete vystaviť iných časopisov prvky pri načítavaní jeden. Štedrých-suchý zipsy držať bezpečne uzavreté klapky, ale ľahko uvoľniť, keď budete potrebovať rýchle načítanie. Grommetted vypúšťacie otvory zabezpečiť Magg nemusíte dostať voda-prihlásený keď ste hliadka v daždi. Veľké vrecká za Magg, s plnou šírkou a suchý uzáverom, poskytuje úložisko pre mapy alebo iné ploché predmety. Modely sú k dispozícii pre.223/5.56mm 30-kolo AR-15/M16/M4 časopisy, UZI-štýl 9mm stick časopisov a 20-guľaté časopisy pre 7,62 NATO kaziet. Vrecká na.223/5.56 puzdro má veľa aby vyhoveli časopisy vybavené Magpul Ranger® Floorplate, vrátane Brownells taktické časopisov. Vrecká na 7,62 vrecka ubytovať 20 kolo časopisy pre M14/M1A, FN FAL, HK91m a iní - tiež drží osem 7,62 PMags od Magpul. Všetky modely k dispozícii v Kaki a od zelená.
95 EUR 0 95,00 € *

Tovar nie je momentálne dostupný.
Špecifikácia: Color: O.D. Green Material: Nylon Style: Ammo Carrier
100004231
AR-15 Grab & Go Pouch Coyote Brown Heavy-Duty časopis puzdro vyrobené z najvyššej kvality mil-spec materiálov slučky cez rameno, takže môžete ľahko vykonať až osem, plne naložené časopisy na cestách. Vyrobené z tkaniny, odpudzujúce vodu balistický nylon, ktorý je odolný voči trhaniu a štiepeniu. Heavy-Duty šitie nedáva tak v strese, a všetky exponované hrany sú chránené páskou záväzné. Nastaviteľný ramenný popruh popruhu extra tvrdý nylon môžete umiestniť puzdro presne, kde potrebujete, pre rýchle návątevy. Každý priestor má samostatné chlopňou, takže nebudete vystaviť iných časopisov prvky pri načítavaní jeden. Štedrých-suchý zipsy držať bezpečne uzavreté klapky, ale ľahko uvoľniť, keď budete potrebovať rýchle načítanie. Grommetted vypúšťacie otvory zabezpečiť Magg nemusíte dostať voda-prihlásený keď ste hliadka v daždi. Veľké vrecká za Magg, s plnou šírkou a suchý uzáverom, poskytuje úložisko pre mapy alebo iné ploché predmety. Modely sú k dispozícii pre.223/5.56mm 30-kolo AR-15/M16/M4 časopisy, UZI-štýl 9mm stick časopisov a 20-guľaté časopisy pre 7,62 NATO kaziet. Vrecká na.223/5.56 puzdro má veľa aby vyhoveli časopisy vybavené Magpul Ranger® Floorplate, vrátane Brownells taktické časopisov. Vrecká na 7,62 vrecka ubytovať 20 kolo časopisy pre M14/M1A, FN FAL, HK91m a iní - tiež drží osem 7,62 PMags od Magpul. Všetky modely k dispozícii v Kaki a od zelená.
85 EUR 0 85,00 € *

Momentálne nie je skladom, tovar na objednanie
Doba dodania ( zvyčajne do 5 - 8 týždňov )
Špecifikácia: Color: Khaki Material: Nylon Style: Ammo Carrier
100004232
.223 Grab & Go Pouch, O.D. Green Heavy-Duty časopis puzdro vyrobené z najvyššej kvality mil-spec materiálov slučky cez rameno, takže môžete ľahko vykonať až osem, plne naložené časopisy na cestách. Vyrobené z tkaniny, odpudzujúce vodu balistický nylon, ktorý je odolný voči trhaniu a štiepeniu. Heavy-Duty šitie nedáva tak v strese, a všetky exponované hrany sú chránené páskou záväzné. Nastaviteľný ramenný popruh popruhu extra tvrdý nylon môžete umiestniť puzdro presne, kde potrebujete, pre rýchle návątevy. Každý priestor má samostatné chlopňou, takže nebudete vystaviť iných časopisov prvky pri načítavaní jeden. Štedrých-suchý zipsy držať bezpečne uzavreté klapky, ale ľahko uvoľniť, keď budete potrebovať rýchle načítanie. Grommetted vypúšťacie otvory zabezpečiť Magg nemusíte dostať voda-prihlásený keď ste hliadka v daždi. Veľké vrecká za Magg, s plnou šírkou a suchý uzáverom, poskytuje úložisko pre mapy alebo iné ploché predmety. Modely sú k dispozícii pre.223/5.56mm 30-kolo AR-15/M16/M4 časopisy, UZI-štýl 9mm stick časopisov a 20-guľaté časopisy pre 7,62 NATO kaziet. Vrecká na.223/5.56 puzdro má veľa aby vyhoveli časopisy vybavené Magpul Ranger® Floorplate, vrátane Brownells taktické časopisov. Vrecká na 7,62 vrecka ubytovať 20 kolo časopisy pre M14/M1A, FN FAL, HK91m a iní - tiež drží osem 7,62 PMags od Magpul. Všetky modely k dispozícii v Kaki a od zelená.
85 EUR 0 85,00 € *

Momentálne nie je skladom, tovar na objednanie
Doba dodania ( zvyčajne do 5 - 8 týždňov )
Špecifikácia: Color: O.D. Green Material: Nylon Style: Ammo Carrier
100004233
9mm Grab & Go Pouch Coyote Brown 9mm chytiť & ísť puzdro, Coyote
95 EUR 0 95,00 € *

Momentálne nie je skladom, tovar na objednanie
Doba dodania ( zvyčajne do 5 - 8 týždňov )
Špecifikácia: Color: Khaki Material: Nylon Style: Ammo Carrier
100012179
7.62 Grab & Go Mag Pouch, Khaki Heavy-Duty časopis puzdro vyrobené z najvyššej kvality mil-spec materiálov slučky cez rameno, takže môžete ľahko vykonať až osem, plne naložené časopisy na cestách. Vyrobené z tkaniny, odpudzujúce vodu balistický nylon, ktorý je odolný voči trhaniu a štiepeniu. Heavy-Duty šitie nedáva tak v strese, a všetky exponované hrany sú chránené páskou záväzné. Nastaviteľný ramenný popruh popruhu extra tvrdý nylon môžete umiestniť puzdro presne, kde potrebujete, pre rýchle návątevy. Každý priestor má samostatné chlopňou, takže nebudete vystaviť iných časopisov prvky pri načítavaní jeden. Štedrých-suchý zipsy držať bezpečne uzavreté klapky, ale ľahko uvoľniť, keď budete potrebovať rýchle načítanie. Grommetted vypúšťacie otvory zabezpečiť Magg nemusíte dostať voda-prihlásený keď ste hliadka v daždi. Veľké vrecká za Magg, s plnou šírkou a suchý uzáverom, poskytuje úložisko pre mapy alebo iné ploché predmety. Modely sú k dispozícii pre.223/5.56mm 30-kolo AR-15/M16/M4 časopisy, UZI-štýl 9mm stick časopisov a 20-guľaté časopisy pre 7,62 NATO kaziet. Vrecká na.223/5.56 puzdro má veľa aby vyhoveli časopisy vybavené Magpul Ranger® Floorplate, vrátane Brownells taktické časopisov. Vrecká na 7,62 vrecka ubytovať 20 kolo časopisy pre M14/M1A, FN FAL, HK91m a iní - tiež drží osem 7,62 PMags od Magpul. Všetky modely k dispozícii v Kaki a od zelená.
85 EUR 0 85,00 € *

Momentálne nie je skladom, tovar na objednanie
Doba dodania ( zvyčajne do 5 - 8 týždňov )
Špecifikácia: Color: Khaki Material: Nylon Style: Ammo Carrier
Holds Plenty Of Spare Mags At The Ready; Sling Over Shoulder For Easy Carry
Heavy-duty magazine pouch made from top-quality mil-spec materials slings over your shoulder, so you can easily carry up to eight, fully loaded magazines while on the move. Constructed of woven, water-repelling ballistic nylon that resists tearing and fraying. Heavy-duty stitching won’t give way under stress, and all exposed edges are protected with tape binding. Adjustable carry strap of extra-tough nylon webbing lets you position the pouch exactly where you need it for fast reloads. Each compartment has a separate flap, so you won’t expose the other mags to the elements when you retrieve one. Generously proportioned hook-and-loop fasteners keep the flaps securely closed, yet release easily when you need a fast reload. Grommetted drain holes ensure mags don’t get water-logged when you’re on patrol in the rain. Large pocket behind the mags, with full-width hook-and-loop closure, provides storage for maps or other flat items. Models available for 30-round .223/5.56mm AR-15/M16/M4 magazines, UZI-style 9mm stick mags, and 20-round magazines for 7.62 NATO cartridges. Pockets on .223/5.56 pouch have plenty of length to accommodate magazines fitted with the Magpul Ranger® Floorplate, including Brownells Tactical Magazines. Pockets on the 7.62 pouch accommodate 20 round magazines for the M14/M1A, FN FAL, HK91m and others - also holds eight 7.62 PMags by Magpul. All models available in Khaki and O.D. Green.

SPECS: Heavy duty ballistic nylon, Khaki or O.D. Green. .223 – 12½” (31.8cm) long 8” (20.3cm) high. Holds eight 30-round magazines. 9mm – 12½” long 9½” (24.1cm) high. Holds 6 UZI-style 9mm stick magazines. 7.62 7" high x 14" wide.