Brownells Slovensko - Svetovo najväčší dodávateľ súčastí zbraní, zbrojného vybavenia a príslušenstva Slovenská republika

L.E. WILSON, INC. BRASS MINIMUM DIMENSION CHAMBER GAGES


357 SIG Brass Minimum Chamber Gage

Ever wonder if your reloads meet SAAMI minimum chamber dimensions? Then this is the gage for you. Viac...

Produkt č.: 749018711 749018711
Ever wonder if your reloads meet SAAMI minimum chamber dimensions? Then this is the gage for you. Min Dimensions Gages are made to SAAMI specifications for Min Chamber.  SAAMI Min Chamber specs are slightly LARGER than Max Cartridge.  The purpose of this gage is to check your reloaded rounds to see if they meet Min Chamber Specs.  Therefore, if your rounds do not enter the Gage, then this is pointing to an issue with your reloaded round against SAAMI specifications. On the other hand, if your rounds DO enter the Gage, but DO NOT chamber in your gun.  This points to you having a very tight chambered gun and would assume either an improperly cut reamer or a chamber that was cut below Min Chamber Dimension headspace. This does NOT mean that your round will not chamber in your specific gun's chamber.  This only means the round DOES NOT meet SAAMI Min Chamber dimensions and is telling you to take another look before deciding that your round is good to fire.
L.E. WILSON, INC.
66 66 8 EUR
New
749018711
357 SIG Brass Minimum Chamber Gage
Časť - Výrobcovia: MDG357S Niekedy zaujímalo, či vaše načíta splniť Saami minimálnej komore rozmery? Potom je to Gage pre vás. Min rozmery Gages sú vyrobené na SAAMI špecifikácie pre min komory. SAAMI min komora špecifikácie sú o niečo väčšie ako max Cartridge. Účelom tohto Gage je skontrolovať naložené kola, aby zistili, či spĺňajú min komora špecifikácie. Preto, ak vaše kolesá nevstupujú Gage, potom je to ukazuje na problém s vašou Reloaded kolo proti špecifikácie SAAMI. Na druhú stranu, ak vaše kolesá DO zadajte Gage, ale nie komora vo vašej pištole. To poukazuje na vás s veľmi tesné chambered zbraň a bude predpokladať, buď nesprávne rez výstružníky alebo komory, ktorá bola rez pod min komornej dimenzie priestoru. To neznamená, že vaše kolo nebude komora vo vašom konkrétnom zbraň komory. To len znamená, že kolo nespĺňa SAAMI min komory rozmery a je vám, aby sa ďalší pohľad pred rozhodnutím, že vaše kolo je dobré na oheň.
66 EUR 1 66,00 € *

Skladom 1 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Cartridge: 357 SIG

Atribúty

Cartridge: 357 SIG

Podrobnosti o položke

Made in USA749018708
223 Remington Brass Minimum Chamber Gage
Časť - Výrobcovia: MDG223R Niekedy zaujímalo, či vaše načíta splniť Saami minimálnej komore rozmery? Potom je to Gage pre vás. Min rozmery Gages sú vyrobené na SAAMI špecifikácie pre min komory. SAAMI min komora špecifikácie sú o niečo väčšie ako max Cartridge. Účelom tohto Gage je skontrolovať naložené kola, aby zistili, či spĺňajú min komora špecifikácie. Preto, ak vaše kolesá nevstupujú Gage, potom je to ukazuje na problém s vašou Reloaded kolo proti špecifikácie SAAMI. Na druhú stranu, ak vaše kolesá DO zadajte Gage, ale nie komora vo vašej pištole. To poukazuje na vás s veľmi tesné chambered zbraň a bude predpokladať, buď nesprávne rez výstružníky alebo komory, ktorá bola rez pod min komornej dimenzie priestoru. To neznamená, že vaše kolo nebude komora vo vašom konkrétnom zbraň komory. To len znamená, že kolo nespĺňa SAAMI min komory rozmery a je vám, aby sa ďalší pohľad pred rozhodnutím, že vaše kolo je dobré na oheň.
66 EUR 2 66,00 € *

Skladom 2 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Cartridge: 223 Remington
749018709
300 AAC Blackout Brass Minimum Chamber Gage
Časť - Výrobcovia: MDG300B Niekedy zaujímalo, či vaše načíta splniť Saami minimálnej komore rozmery? Potom je to Gage pre vás. Min rozmery Gages sú vyrobené na SAAMI špecifikácie pre min komory. SAAMI min komora špecifikácie sú o niečo väčšie ako max Cartridge. Účelom tohto Gage je skontrolovať naložené kola, aby zistili, či spĺňajú min komora špecifikácie. Preto, ak vaše kolesá nevstupujú Gage, potom je to ukazuje na problém s vašou Reloaded kolo proti špecifikácie SAAMI. Na druhú stranu, ak vaše kolesá DO zadajte Gage, ale nie komora vo vašej pištole. To poukazuje na vás s veľmi tesné chambered zbraň a bude predpokladať, buď nesprávne rez výstružníky alebo komory, ktorá bola rez pod min komornej dimenzie priestoru. To neznamená, že vaše kolo nebude komora vo vašom konkrétnom zbraň komory. To len znamená, že kolo nespĺňa SAAMI min komory rozmery a je vám, aby sa ďalší pohľad pred rozhodnutím, že vaše kolo je dobré na oheň.
66 EUR 2 66,00 € *

Skladom 2 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Cartridge: 300 AAC Blackout
749018710
308 Winchester Brass Minimum Chamber Gage
Časť - Výrobcovia: MDG308W Niekedy zaujímalo, či vaše načíta splniť Saami minimálnej komore rozmery? Potom je to Gage pre vás. Min rozmery Gages sú vyrobené na SAAMI špecifikácie pre min komory. SAAMI min komora špecifikácie sú o niečo väčšie ako max Cartridge. Účelom tohto Gage je skontrolovať naložené kola, aby zistili, či spĺňajú min komora špecifikácie. Preto, ak vaše kolesá nevstupujú Gage, potom je to ukazuje na problém s vašou Reloaded kolo proti špecifikácie SAAMI. Na druhú stranu, ak vaše kolesá DO zadajte Gage, ale nie komora vo vašej pištole. To poukazuje na vás s veľmi tesné chambered zbraň a bude predpokladať, buď nesprávne rez výstružníky alebo komory, ktorá bola rez pod min komornej dimenzie priestoru. To neznamená, že vaše kolo nebude komora vo vašom konkrétnom zbraň komory. To len znamená, že kolo nespĺňa SAAMI min komory rozmery a je vám, aby sa ďalší pohľad pred rozhodnutím, že vaše kolo je dobré na oheň.
66 EUR 0 66,00 € *

Momentálne nie je skladom, tovar na objednanie
Doba dodania ( zvyčajne do 5 - 8 týždňov )
Špecifikácia: Cartridge: 308 Winchester
749018713
6.5mm Creedmoor Brass Minimum Chamber Gage
Časť - Výrobcovia: MDG65CRE Niekedy zaujímalo, či vaše načíta splniť Saami minimálnej komore rozmery? Potom je to Gage pre vás. Min rozmery Gages sú vyrobené na SAAMI špecifikácie pre min komory. SAAMI min komora špecifikácie sú o niečo väčšie ako max Cartridge. Účelom tohto Gage je skontrolovať naložené kola, aby zistili, či spĺňajú min komora špecifikácie. Preto, ak vaše kolesá nevstupujú Gage, potom je to ukazuje na problém s vašou Reloaded kolo proti špecifikácie SAAMI. Na druhú stranu, ak vaše kolesá DO zadajte Gage, ale nie komora vo vašej pištole. To poukazuje na vás s veľmi tesné chambered zbraň a bude predpokladať, buď nesprávne rez výstružníky alebo komory, ktorá bola rez pod min komornej dimenzie priestoru. To neznamená, že vaše kolo nebude komora vo vašom konkrétnom zbraň komory. To len znamená, že kolo nespĺňa SAAMI min komory rozmery a je vám, aby sa ďalší pohľad pred rozhodnutím, že vaše kolo je dobré na oheň.
66 EUR 1 66,00 € *

Skladom 1 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Cartridge: 6.5 Creedmoor
749018712
6.5 Grendel Brass Minimum Chamber Gage
Časť - Výrobcovia: MDG65GRN Niekedy zaujímalo, či vaše načíta splniť Saami minimálnej komore rozmery? Potom je to Gage pre vás. Min rozmery Gages sú vyrobené na SAAMI špecifikácie pre min komory. SAAMI min komora špecifikácie sú o niečo väčšie ako max Cartridge. Účelom tohto Gage je skontrolovať naložené kola, aby zistili, či spĺňajú min komora špecifikácie. Preto, ak vaše kolesá nevstupujú Gage, potom je to ukazuje na problém s vašou Reloaded kolo proti špecifikácie SAAMI. Na druhú stranu, ak vaše kolesá DO zadajte Gage, ale nie komora vo vašej pištole. To poukazuje na vás s veľmi tesné chambered zbraň a bude predpokladať, buď nesprávne rez výstružníky alebo komory, ktorá bola rez pod min komornej dimenzie priestoru. To neznamená, že vaše kolo nebude komora vo vašom konkrétnom zbraň komory. To len znamená, že kolo nespĺňa SAAMI min komory rozmery a je vám, aby sa ďalší pohľad pred rozhodnutím, že vaše kolo je dobré na oheň.
66 EUR 2 66,00 € *

Skladom 2 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Cartridge: 6.5 Grendel
749018714
6.8mm Remington SPC Brass Minimum Chamber Gage
Časť - Výrobcovia: MDG68SPC Niekedy zaujímalo, či vaše načíta splniť Saami minimálnej komore rozmery? Potom je to Gage pre vás. Min rozmery Gages sú vyrobené na SAAMI špecifikácie pre min komory. SAAMI min komora špecifikácie sú o niečo väčšie ako max Cartridge. Účelom tohto Gage je skontrolovať naložené kola, aby zistili, či spĺňajú min komora špecifikácie. Preto, ak vaše kolesá nevstupujú Gage, potom je to ukazuje na problém s vašou Reloaded kolo proti špecifikácie SAAMI. Na druhú stranu, ak vaše kolesá DO zadajte Gage, ale nie komora vo vašej pištole. To poukazuje na vás s veľmi tesné chambered zbraň a bude predpokladať, buď nesprávne rez výstružníky alebo komory, ktorá bola rez pod min komornej dimenzie priestoru. To neznamená, že vaše kolo nebude komora vo vašom konkrétnom zbraň komory. To len znamená, že kolo nespĺňa SAAMI min komory rozmery a je vám, aby sa ďalší pohľad pred rozhodnutím, že vaše kolo je dobré na oheň.
66 EUR 2 66,00 € *

Skladom 2 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Cartridge: 6.8 mm Remington SPC
749018715
7.62x39mm Brass Minimum Chamber Gage
Časť - Výrobcovia: MDG76239 Niekedy zaujímalo, či vaše načíta splniť Saami minimálnej komore rozmery? Potom je to Gage pre vás. Min rozmery Gages sú vyrobené na SAAMI špecifikácie pre min komory. SAAMI min komora špecifikácie sú o niečo väčšie ako max Cartridge. Účelom tohto Gage je skontrolovať naložené kola, aby zistili, či spĺňajú min komora špecifikácie. Preto, ak vaše kolesá nevstupujú Gage, potom je to ukazuje na problém s vašou Reloaded kolo proti špecifikácie SAAMI. Na druhú stranu, ak vaše kolesá DO zadajte Gage, ale nie komora vo vašej pištole. To poukazuje na vás s veľmi tesné chambered zbraň a bude predpokladať, buď nesprávne rez výstružníky alebo komory, ktorá bola rez pod min komornej dimenzie priestoru. To neznamená, že vaše kolo nebude komora vo vašom konkrétnom zbraň komory. To len znamená, že kolo nespĺňa SAAMI min komory rozmery a je vám, aby sa ďalší pohľad pred rozhodnutím, že vaše kolo je dobré na oheň.
66 EUR 1 66,00 € *

Skladom 1 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Cartridge: 7.62 x 39 mm
Ever wonder if your reloads meet SAAMI minimum chamber dimensions? Then this is the gage for you. Min Dimensions Gages are made to SAAMI specifications for Min Chamber.  SAAMI Min Chamber specs are slightly LARGER than Max Cartridge.  The purpose of this gage is to check your reloaded rounds to see if they meet Min Chamber Specs.  Therefore, if your rounds do not enter the Gage, then this is pointing to an issue with your reloaded round against SAAMI specifications. On the other hand, if your rounds DO enter the Gage, but DO NOT chamber in your gun.  This points to you having a very tight chambered gun and would assume either an improperly cut reamer or a chamber that was cut below Min Chamber Dimension headspace. This does NOT mean that your round will not chamber in your specific gun's chamber.  This only means the round DOES NOT meet SAAMI Min Chamber dimensions and is telling you to take another look before deciding that your round is good to fire.