Brownells Slovensko - Svetovo najväčší dodávateľ súčastí zbraní, zbrojného vybavenia a príslušenstva Slovenská republika

GRUNT STYLE, LLC BOLT GUN SMITHING AIN'T EASY SHIRTS


Gunsmith Bolt Gun Shirt Large

How ’bout some love for the ol’ bolt action? Bolt gun fans will tell you their rifles don’t need big magazines or fast-cycling semi-auto actions because they’re so accurate they hit the target on the first shot. Viac...

Produkt č.: 100030141 810605035358 100030141
Serious About Long-Range Rifles? Wear This & Let Everybody Know
How ’bout some love for the ol’ bolt action? Bolt gun fans will tell you their rifles don’t need big magazines or fast-cycling semi-auto actions because they’re so accurate they hit the target on the first shot. We were going to put that on our Brownells / Grunt Style bolt gun t-shirt, but it’s too long, so we went with "Smithin’ Ain’t Easy". Like all our Grunt Style tees, this shirt is constructed of super-soft cotton to keep you comfortable all day, with a crew neck that won’t droop or try to strangle you. On the back we put a "distressed" image of a bolt rifle at work and an array of classic Brownells tools (oh, yes, there’s a Magna-Tip set!), along with the motto. On the front, the Brownells logo at the upper left (over the wearer’s heart, of course), an American flag on the right sleeve, and the Grunt Style logo on the left sleeve subtly tell the world where your loyalties lie. Premium-quality cotton fabric is cool in summer & provides a layer of insulation next to the skin in the winter Durable double-needle stitching Itch-free tagless crew neck label enhances comfort Long-lasting screen-printed graphics Sizes Small thru 3X-Large available The Brownell’s Grunt Style Bolt Action ’Smithing Ain't Easy shirt is available in sizes from Small to 3X-Large, so bolt rifle / Brownells / Grunt Style fans of ANY stature are sure to get a perfect fit.  
GRUNT STYLE, LLC
31 37 6 EUR
100030141
Gunsmith Bolt Gun Shirt Large
Časť - Výrobcovia: GSRS9066 810605035358 Ako "bout niektorí milujú OL" šroubu akcie? Bolt pištoľ fanúšikov vám ich pušky nepotrebujú veľkých časopisov alebo Cyklistika rýchle semi-auto akcie, pretože sú tak presné, že zasiahnuť cieľ na prvý výstrel. Chystali sme sa dať na naše Brownells / Grunt štýl bolt pištoľ t-shirt, ale je to príliš dlho, tak sme šli s "Smithin"Ain't Easy". Ako náš štýl Grunt tees, toto tričko je konštruovaný supermäkké bavlny aby si pohodlné celý deň s posádky krku, ktoré nebudú vädnúť alebo skúste ste uškrtiť. Na zadnej strane dáme "problémové" image šroubu zbrane pri práci a rad klasických Brownells nástroje (ach, áno, tam je súbor Magna-Tip!), spolu s heslom. Vpredu, Brownells logo na ľavom hornom rohu (cez užívateľa srdce, samozrejme), americká vlajka na pravom rukáve a Grunt Style logo na ľavom rukáve jemne povedať svetu, kde ležia vaše vernosť. Prémiovo kvalitné bavlnené tkaniny v lete & poskytuje vrstvu izolácie priamo na kožu v zimné odolný double-ihly šitie svrbí-free tagless posádky krku štítok zvyšuje komfort dlhotrvajúce sieťotlačou grafika veľkostiach malej prostredníctvom 3 X-Large k dispozícii Brownell Grunt štýlu šroubu akcie "Smithing Ain't Easy tričko je dostupné vo veľkostiach od malej do 3 X-Large, tak bolt puška / Brownells / Grunt štýl fanúšikov všetky postavy sú určite dostať perfektné fit.
31 EUR 167 31,00 € *

Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Color: Gray Size: Large

Atribúty

Farba: Gray Size: Large
100030143
Gunsmith Bolt Gun Shirt 2X-Large
Časť - Výrobcovia: GSRS9066 810605035372 Ako "bout niektorí milujú OL" šroubu akcie? Bolt pištoľ fanúšikov vám ich pušky nepotrebujú veľkých časopisov alebo Cyklistika rýchle semi-auto akcie, pretože sú tak presné, že zasiahnuť cieľ na prvý výstrel. Chystali sme sa dať na naše Brownells / Grunt štýl bolt pištoľ t-shirt, ale je to príliš dlho, tak sme šli s "Smithin"Ain't Easy". Ako náš štýl Grunt tees, toto tričko je konštruovaný supermäkké bavlny aby si pohodlné celý deň s posádky krku, ktoré nebudú vädnúť alebo skúste ste uškrtiť. Na zadnej strane dáme "problémové" image šroubu zbrane pri práci a rad klasických Brownells nástroje (ach, áno, tam je súbor Magna-Tip!), spolu s heslom. Vpredu, Brownells logo na ľavom hornom rohu (cez užívateľa srdce, samozrejme), americká vlajka na pravom rukáve a Grunt Style logo na ľavom rukáve jemne povedať svetu, kde ležia vaše vernosť. Prémiovo kvalitné bavlnené tkaniny v lete & poskytuje vrstvu izolácie priamo na kožu v zimné odolný double-ihly šitie svrbí-free tagless posádky krku štítok zvyšuje komfort dlhotrvajúce sieťotlačou grafika veľkostiach malej prostredníctvom 3 X-Large k dispozícii Brownell Grunt štýlu šroubu akcie "Smithing Ain't Easy tričko je dostupné vo veľkostiach od malej do 3 X-Large, tak bolt puška / Brownells / Grunt štýl fanúšikov všetky postavy sú určite dostať perfektné fit.
35 EUR 121 35,00 € *

Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Color: Gray Size: XXL
100030144
Gunsmith Bolt Gun Shirt 3X-Large
Časť - Výrobcovia: GSRS9066 810605035389 Ako "bout niektorí milujú OL" šroubu akcie? Bolt pištoľ fanúšikov vám ich pušky nepotrebujú veľkých časopisov alebo Cyklistika rýchle semi-auto akcie, pretože sú tak presné, že zasiahnuť cieľ na prvý výstrel. Chystali sme sa dať na naše Brownells / Grunt štýl bolt pištoľ t-shirt, ale je to príliš dlho, tak sme šli s "Smithin"Ain't Easy". Ako náš štýl Grunt tees, toto tričko je konštruovaný supermäkké bavlny aby si pohodlné celý deň s posádky krku, ktoré nebudú vädnúť alebo skúste ste uškrtiť. Na zadnej strane dáme "problémové" image šroubu zbrane pri práci a rad klasických Brownells nástroje (ach, áno, tam je súbor Magna-Tip!), spolu s heslom. Vpredu, Brownells logo na ľavom hornom rohu (cez užívateľa srdce, samozrejme), americká vlajka na pravom rukáve a Grunt Style logo na ľavom rukáve jemne povedať svetu, kde ležia vaše vernosť. Prémiovo kvalitné bavlnené tkaniny v lete & poskytuje vrstvu izolácie priamo na kožu v zimné odolný double-ihly šitie svrbí-free tagless posádky krku štítok zvyšuje komfort dlhotrvajúce sieťotlačou grafika veľkostiach malej prostredníctvom 3 X-Large k dispozícii Brownell Grunt štýlu šroubu akcie "Smithing Ain't Easy tričko je dostupné vo veľkostiach od malej do 3 X-Large, tak bolt puška / Brownells / Grunt štýl fanúšikov všetky postavy sú určite dostať perfektné fit.
37 EUR 52 37,00 € *

Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Color: Gray Size: XXXL
100030140
Gunsmith Bolt Gun Shirt Medium
Časť - Výrobcovia: GSRS9066 810605035341 Ako "bout niektorí milujú OL" šroubu akcie? Bolt pištoľ fanúšikov vám ich pušky nepotrebujú veľkých časopisov alebo Cyklistika rýchle semi-auto akcie, pretože sú tak presné, že zasiahnuť cieľ na prvý výstrel. Chystali sme sa dať na naše Brownells / Grunt štýl bolt pištoľ t-shirt, ale je to príliš dlho, tak sme šli s "Smithin"Ain't Easy". Ako náš štýl Grunt tees, toto tričko je konštruovaný supermäkké bavlny aby si pohodlné celý deň s posádky krku, ktoré nebudú vädnúť alebo skúste ste uškrtiť. Na zadnej strane dáme "problémové" image šroubu zbrane pri práci a rad klasických Brownells nástroje (ach, áno, tam je súbor Magna-Tip!), spolu s heslom. Vpredu, Brownells logo na ľavom hornom rohu (cez užívateľa srdce, samozrejme), americká vlajka na pravom rukáve a Grunt Style logo na ľavom rukáve jemne povedať svetu, kde ležia vaše vernosť. Prémiovo kvalitné bavlnené tkaniny v lete & poskytuje vrstvu izolácie priamo na kožu v zimné odolný double-ihly šitie svrbí-free tagless posádky krku štítok zvyšuje komfort dlhotrvajúce sieťotlačou grafika veľkostiach malej prostredníctvom 3 X-Large k dispozícii Brownell Grunt štýlu šroubu akcie "Smithing Ain't Easy tričko je dostupné vo veľkostiach od malej do 3 X-Large, tak bolt puška / Brownells / Grunt štýl fanúšikov všetky postavy sú určite dostať perfektné fit.
31 EUR 131 31,00 € *

Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Color: Gray Size: Medium
100030139
Gunsmith Bolt Gun Shirt Small
Časť - Výrobcovia: GSRS9066 810605035334 Ako "bout niektorí milujú OL" šroubu akcie? Bolt pištoľ fanúšikov vám ich pušky nepotrebujú veľkých časopisov alebo Cyklistika rýchle semi-auto akcie, pretože sú tak presné, že zasiahnuť cieľ na prvý výstrel. Chystali sme sa dať na naše Brownells / Grunt štýl bolt pištoľ t-shirt, ale je to príliš dlho, tak sme šli s "Smithin"Ain't Easy". Ako náš štýl Grunt tees, toto tričko je konštruovaný supermäkké bavlny aby si pohodlné celý deň s posádky krku, ktoré nebudú vädnúť alebo skúste ste uškrtiť. Na zadnej strane dáme "problémové" image šroubu zbrane pri práci a rad klasických Brownells nástroje (ach, áno, tam je súbor Magna-Tip!), spolu s heslom. Vpredu, Brownells logo na ľavom hornom rohu (cez užívateľa srdce, samozrejme), americká vlajka na pravom rukáve a Grunt Style logo na ľavom rukáve jemne povedať svetu, kde ležia vaše vernosť. Prémiovo kvalitné bavlnené tkaniny v lete & poskytuje vrstvu izolácie priamo na kožu v zimné odolný double-ihly šitie svrbí-free tagless posádky krku štítok zvyšuje komfort dlhotrvajúce sieťotlačou grafika veľkostiach malej prostredníctvom 3 X-Large k dispozícii Brownell Grunt štýlu šroubu akcie "Smithing Ain't Easy tričko je dostupné vo veľkostiach od malej do 3 X-Large, tak bolt puška / Brownells / Grunt štýl fanúšikov všetky postavy sú určite dostať perfektné fit.
31 EUR 39 31,00 € *

Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Color: Gray Size: Small
100030142
Gunsmith Bolt Gun Shirt X-Large
Časť - Výrobcovia: GSRS9066 810605035365 Ako "bout niektorí milujú OL" šroubu akcie? Bolt pištoľ fanúšikov vám ich pušky nepotrebujú veľkých časopisov alebo Cyklistika rýchle semi-auto akcie, pretože sú tak presné, že zasiahnuť cieľ na prvý výstrel. Chystali sme sa dať na naše Brownells / Grunt štýl bolt pištoľ t-shirt, ale je to príliš dlho, tak sme šli s "Smithin"Ain't Easy". Ako náš štýl Grunt tees, toto tričko je konštruovaný supermäkké bavlny aby si pohodlné celý deň s posádky krku, ktoré nebudú vädnúť alebo skúste ste uškrtiť. Na zadnej strane dáme "problémové" image šroubu zbrane pri práci a rad klasických Brownells nástroje (ach, áno, tam je súbor Magna-Tip!), spolu s heslom. Vpredu, Brownells logo na ľavom hornom rohu (cez užívateľa srdce, samozrejme), americká vlajka na pravom rukáve a Grunt Style logo na ľavom rukáve jemne povedať svetu, kde ležia vaše vernosť. Prémiovo kvalitné bavlnené tkaniny v lete & poskytuje vrstvu izolácie priamo na kožu v zimné odolný double-ihly šitie svrbí-free tagless posádky krku štítok zvyšuje komfort dlhotrvajúce sieťotlačou grafika veľkostiach malej prostredníctvom 3 X-Large k dispozícii Brownell Grunt štýlu šroubu akcie "Smithing Ain't Easy tričko je dostupné vo veľkostiach od malej do 3 X-Large, tak bolt puška / Brownells / Grunt štýl fanúšikov všetky postavy sú určite dostať perfektné fit.
31 EUR 212 31,00 € *

Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Color: Gray Size: X-Large
Serious About Long-Range Rifles? Wear This & Let Everybody Know
How ’bout some love for the ol’ bolt action? Bolt gun fans will tell you their rifles don’t need big magazines or fast-cycling semi-auto actions because they’re so accurate they hit the target on the first shot. We were going to put that on our Brownells / Grunt Style bolt gun t-shirt, but it’s too long, so we went with "Smithin’ Ain’t Easy". Like all our Grunt Style tees, this shirt is constructed of super-soft cotton to keep you comfortable all day, with a crew neck that won’t droop or try to strangle you. On the back we put a "distressed" image of a bolt rifle at work and an array of classic Brownells tools (oh, yes, there’s a Magna-Tip set!), along with the motto. On the front, the Brownells logo at the upper left (over the wearer’s heart, of course), an American flag on the right sleeve, and the Grunt Style logo on the left sleeve subtly tell the world where your loyalties lie. Premium-quality cotton fabric is cool in summer & provides a layer of insulation next to the skin in the winter Durable double-needle stitching Itch-free tagless crew neck label enhances comfort Long-lasting screen-printed graphics Sizes Small thru 3X-Large available The Brownell’s Grunt Style Bolt Action ’Smithing Ain't Easy shirt is available in sizes from Small to 3X-Large, so bolt rifle / Brownells / Grunt Style fans of ANY stature are sure to get a perfect fit.  
Skladom Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
168,00 € * 41,00 € - 168,00 €*
Skladom Skladom 5 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
107,00 € * 107,00 € - 112,00 €*
Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
19,00 € *