Brownells Slovensko - Svetovo najväčší dodávateľ súčastí zbraní, zbrojného vybavenia a príslušenstva Slovenská republika

BRAVO COMPANY AR-15 BCMGUNFIGHTER MCMR HANDGUARD M-LOK FREE FLOAT


MCMR Handguard 13" M-LOK Free Float Black

Bravo Company’s BCM MCMR M-LOK® Compatible Modular Rail handguard gives you a full-length topside Picatinny and seven rows of M-LOK® slots to ensure you have vast expanse of room for mounting accessories. Engineered to minimize bulk, the MCMR is essentially Bravo Company’s popular KMR handguard adapted for the M-LOK® accessory mounting system originally developed by Magpul. Viac...

Produkt č.: 100026763 812526021625 100026763
Free-Float Aluminum Handguard Ready for M-LOK? Accessories
Bravo Company’s BCM MCMR M-LOK® Compatible Modular Rail handguard gives you a full-length topside Picatinny and seven rows of M-LOK® slots to ensure you have vast expanse of room for mounting accessories. Engineered to minimize bulk, the MCMR is essentially Bravo Company’s popular KMR handguard adapted for the M-LOK® accessory mounting system originally developed by Magpul. The MCMR M-LOK® Compatible Modular Rail handguard gives you a streamlined, clean-looking rifle that is also easy to grasp and maneuver. The MCMR free-floats your barrel, so the weight of the handguard and attached accessories won’t compromise the gun’s accuracy. Engineered for exceptional cross-sectional strength Available in a variety of lengths to fit your rifle & suit your needs Top Picatinny rail is T-marked INCLUDES Proprietary steel barrel nut (same one used on BCM KMR, MCMR and QRF handguards) & installation instructions The BCM MMR M-LOK ® Compatible Modular Rail handguard is fully dehorned so there are no sharp edges to bite into your hand or snag on your gear. It’s machined from 6061 T6 aluminum for the optimum balance of strength vs. weight, then given a hardcoat anodized finish for extra surface strength and corrosion resistance (yes, aluminum will corrode - look at an older car with factory alloy wheels!).  
BRAVO COMPANY
272 316 6 EUR
100026763
MCMR Handguard 13" M-LOK Free Float Black
Časť - Výrobcovia: BCMMCMR13556BLK 812526021625 Bravo spoločnosti BCM MCMR M-LOK® kompatibilné modulárne železnice handguard vám full-length šálu Picatinny a sedem riadkov M-LOK® sloty aby ste mať obrovská veľkosť priestoru pre montáž príslušenstva. MCMR je navrhnutý tak, aby minimalizovali hromadne, v podstate Bravo spoločnosti populárnej handguard KMR prispôsobené M-LOK® príslušenstva, montáž systému pôvodne vyvinutý Magpul. The MCMR M-LOK® kompatibilné modulárne železnice handguard vám efektívnejšie, čistý-hľadá pušku, ktorá je tiež ľahko pochopiť a manévrovanie. MCMR zadarmo plaváky barel, takže váhu handguard a priložené príslušenstvo nebude kompromis zbraň presnosť. Navrhnutý pre výnimočné prierezových pevnosti k dispozícii v rôznych dĺžkach fit vaše puška & vyhovovať vašim potrebám najlepšie Picatinny rail je označená T obsahuje proprietárnu oceľ barel matica, (rovnaký používa na BCM KMR, MCMR a QRF handguards) & inštalácie pokyny The BCM MMR M-LOK® kompatibilné modulárne železnice handguard je plne dehorned, takže neexistujú žiadne ostré hrany uhryznúť do ruky alebo háčik na vašom zariadení. To má opracované z hliníka 6061 T6 pre optimálnu rovnováhu sila vs. hmotnosti, potom vzhľadom k poškriabaniu eloxovaný povrch pre extra povrchová pevnosť a odolnosť proti korózii (Áno, hliník koróziu - Pozrite sa na staršie auto s ľahkej zliatiny továreň!).
300 EUR 20 300,00 € *

Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Color: Black Length: 13 Make: AR-15 Material: Aluminum Style: M-LOK Type: Free Float

Obmedzenia

  • Platia vývozné obmedzenia USA Vyhlásenie o kontrole do destinácie: "Tieto položky sú kontrolované vládou Spojených štátov a sú povolené na vývoz iba do krajiny konečného určenia na použitie konečným príjemcom alebo konečným užívateľom (uživateľmi), ktorí sú tu identifikovaní. Nesmú byť ďalej predané, prepravené ani inak zlikvidované v žiadnej inej krajine alebo inej osobe, než je oprávnený konečný príjemca alebo koncový užívateľ, a to buď v ich pôvodnej forme alebo po začlenení do iných položiek, bez toho, aby najprv získali súhlas od vlády USA alebo boli inak povolené zákonmi a predpismi USA."    This item is controlled by the U.S. government and authorized for export only to the country of ultimate destination for use by the ultimate consignee or end-user(s) herein identified. It may not be resold, transferred, or otherwise disposed of, to any other country or to any person other than the authorized ultimate consignee or end-user(s), either in their original form or after being incorporated into other items, without first obtaining approval from the U.S. government or as otherwise authorized by U.S. law and regulations.

Atribúty

Farba: Black Length: 13 Materiál: Aluminum Typ: Free Float Značka: AR-15 Štýl: M-LOK

Podrobnosti o položke


ECCN: I(h)
100026762
MCMR Handguard 10" M-LOK Free Float Black
Časť - Výrobcovia: BCMMCMR10556BLK 812526021632 Bravo spoločnosti BCM MCMR M-LOK® kompatibilné modulárne železnice handguard vám full-length šálu Picatinny a sedem riadkov M-LOK® sloty aby ste mať obrovská veľkosť priestoru pre montáž príslušenstva. MCMR je navrhnutý tak, aby minimalizovali hromadne, v podstate Bravo spoločnosti populárnej handguard KMR prispôsobené M-LOK® príslušenstva, montáž systému pôvodne vyvinutý Magpul. The MCMR M-LOK® kompatibilné modulárne železnice handguard vám efektívnejšie, čistý-hľadá pušku, ktorá je tiež ľahko pochopiť a manévrovanie. MCMR zadarmo plaváky barel, takže váhu handguard a priložené príslušenstvo nebude kompromis zbraň presnosť. Navrhnutý pre výnimočné prierezových pevnosti k dispozícii v rôznych dĺžkach fit vaše puška & vyhovovať vašim potrebám najlepšie Picatinny rail je označená T obsahuje proprietárnu oceľ barel matica, (rovnaký používa na BCM KMR, MCMR a QRF handguards) & inštalácie pokyny The BCM MMR M-LOK® kompatibilné modulárne železnice handguard je plne dehorned, takže neexistujú žiadne ostré hrany uhryznúť do ruky alebo háčik na vašom zariadení. To má opracované z hliníka 6061 T6 pre optimálnu rovnováhu sila vs. hmotnosti, potom vzhľadom k poškriabaniu eloxovaný povrch pre extra povrchová pevnosť a odolnosť proti korózii (Áno, hliník koróziu - Pozrite sa na staršie auto s ľahkej zliatiny továreň!).
284 EUR 29 284,00 € *

Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Color: Black Length: 10 Make: AR-15 Material: Aluminum Style: M-LOK Type: Free Float
100026764
MCMR Handguard 15" M-LOK Free Float Black
Časť - Výrobcovia: BCMMCMR15556BLK 812526021618 Bravo spoločnosti BCM MCMR M-LOK® kompatibilné modulárne železnice handguard vám full-length šálu Picatinny a sedem riadkov M-LOK® sloty aby ste mať obrovská veľkosť priestoru pre montáž príslušenstva. MCMR je navrhnutý tak, aby minimalizovali hromadne, v podstate Bravo spoločnosti populárnej handguard KMR prispôsobené M-LOK® príslušenstva, montáž systému pôvodne vyvinutý Magpul. The MCMR M-LOK® kompatibilné modulárne železnice handguard vám efektívnejšie, čistý-hľadá pušku, ktorá je tiež ľahko pochopiť a manévrovanie. MCMR zadarmo plaváky barel, takže váhu handguard a priložené príslušenstvo nebude kompromis zbraň presnosť. Navrhnutý pre výnimočné prierezových pevnosti k dispozícii v rôznych dĺžkach fit vaše puška & vyhovovať vašim potrebám najlepšie Picatinny rail je označená T obsahuje proprietárnu oceľ barel matica, (rovnaký používa na BCM KMR, MCMR a QRF handguards) & inštalácie pokyny The BCM MMR M-LOK® kompatibilné modulárne železnice handguard je plne dehorned, takže neexistujú žiadne ostré hrany uhryznúť do ruky alebo háčik na vašom zariadení. To má opracované z hliníka 6061 T6 pre optimálnu rovnováhu sila vs. hmotnosti, potom vzhľadom k poškriabaniu eloxovaný povrch pre extra povrchová pevnosť a odolnosť proti korózii (Áno, hliník koróziu - Pozrite sa na staršie auto s ľahkej zliatiny továreň!).
316 EUR 10 316,00 € *

Skladom 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Color: Black Length: 15 Make: AR-15 Material: Aluminum Style: M-LOK Type: Free Float
100026761
MCMR Handguard 9" M-LOK Free Float Black
Časť - Výrobcovia: BCMMCMR9556BLK 812526021649 Bravo spoločnosti BCM MCMR M-LOK® kompatibilné modulárne železnice handguard vám full-length šálu Picatinny a sedem riadkov M-LOK® sloty aby ste mať obrovská veľkosť priestoru pre montáž príslušenstva. MCMR je navrhnutý tak, aby minimalizovali hromadne, v podstate Bravo spoločnosti populárnej handguard KMR prispôsobené M-LOK® príslušenstva, montáž systému pôvodne vyvinutý Magpul. The MCMR M-LOK® kompatibilné modulárne železnice handguard vám efektívnejšie, čistý-hľadá pušku, ktorá je tiež ľahko pochopiť a manévrovanie. MCMR zadarmo plaváky barel, takže váhu handguard a priložené príslušenstvo nebude kompromis zbraň presnosť. Navrhnutý pre výnimočné prierezových pevnosti k dispozícii v rôznych dĺžkach fit vaše puška & vyhovovať vašim potrebám najlepšie Picatinny rail je označená T obsahuje proprietárnu oceľ barel matica, (rovnaký používa na BCM KMR, MCMR a QRF handguards) & inštalácie pokyny The BCM MMR M-LOK® kompatibilné modulárne železnice handguard je plne dehorned, takže neexistujú žiadne ostré hrany uhryznúť do ruky alebo háčik na vašom zariadení. To má opracované z hliníka 6061 T6 pre optimálnu rovnováhu sila vs. hmotnosti, potom vzhľadom k poškriabaniu eloxovaný povrch pre extra povrchová pevnosť a odolnosť proti korózii (Áno, hliník koróziu - Pozrite sa na staršie auto s ľahkej zliatiny továreň!).
279 EUR 17 279,00 € *

Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Color: Black Length: 9 Make: AR-15 Material: Aluminum Style: M-LOK Type: Free Float
100026760
MCMR Handguard 8" M-LOK Free Float Black
Časť - Výrobcovia: BCMMCMR8556BLK 812526021663 Bravo spoločnosti BCM MCMR M-LOK® kompatibilné modulárne železnice handguard vám full-length šálu Picatinny a sedem riadkov M-LOK® sloty aby ste mať obrovská veľkosť priestoru pre montáž príslušenstva. MCMR je navrhnutý tak, aby minimalizovali hromadne, v podstate Bravo spoločnosti populárnej handguard KMR prispôsobené M-LOK® príslušenstva, montáž systému pôvodne vyvinutý Magpul. The MCMR M-LOK® kompatibilné modulárne železnice handguard vám efektívnejšie, čistý-hľadá pušku, ktorá je tiež ľahko pochopiť a manévrovanie. MCMR zadarmo plaváky barel, takže váhu handguard a priložené príslušenstvo nebude kompromis zbraň presnosť. Navrhnutý pre výnimočné prierezových pevnosti k dispozícii v rôznych dĺžkach fit vaše puška & vyhovovať vašim potrebám najlepšie Picatinny rail je označená T obsahuje proprietárnu oceľ barel matica, (rovnaký používa na BCM KMR, MCMR a QRF handguards) & inštalácie pokyny The BCM MMR M-LOK® kompatibilné modulárne železnice handguard je plne dehorned, takže neexistujú žiadne ostré hrany uhryznúť do ruky alebo háčik na vašom zariadení. To má opracované z hliníka 6061 T6 pre optimálnu rovnováhu sila vs. hmotnosti, potom vzhľadom k poškriabaniu eloxovaný povrch pre extra povrchová pevnosť a odolnosť proti korózii (Áno, hliník koróziu - Pozrite sa na staršie auto s ľahkej zliatiny továreň!).
272 EUR 12 272,00 € *

Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Color: Black Length: 8 Make: AR-15 Material: Aluminum Style: M-LOK Type: Free Float
100026759
MCMR Handguard 7" M-LOK Free Float Black
Časť - Výrobcovia: BCMMCMR7556BLK 812526021656 Bravo spoločnosti BCM MCMR M-LOK® kompatibilné modulárne železnice handguard vám full-length šálu Picatinny a sedem riadkov M-LOK® sloty aby ste mať obrovská veľkosť priestoru pre montáž príslušenstva. MCMR je navrhnutý tak, aby minimalizovali hromadne, v podstate Bravo spoločnosti populárnej handguard KMR prispôsobené M-LOK® príslušenstva, montáž systému pôvodne vyvinutý Magpul. The MCMR M-LOK® kompatibilné modulárne železnice handguard vám efektívnejšie, čistý-hľadá pušku, ktorá je tiež ľahko pochopiť a manévrovanie. MCMR zadarmo plaváky barel, takže váhu handguard a priložené príslušenstvo nebude kompromis zbraň presnosť. Navrhnutý pre výnimočné prierezových pevnosti k dispozícii v rôznych dĺžkach fit vaše puška & vyhovovať vašim potrebám najlepšie Picatinny rail je označená T obsahuje proprietárnu oceľ barel matica, (rovnaký používa na BCM KMR, MCMR a QRF handguards) & inštalácie pokyny The BCM MMR M-LOK® kompatibilné modulárne železnice handguard je plne dehorned, takže neexistujú žiadne ostré hrany uhryznúť do ruky alebo háčik na vašom zariadení. To má opracované z hliníka 6061 T6 pre optimálnu rovnováhu sila vs. hmotnosti, potom vzhľadom k poškriabaniu eloxovaný povrch pre extra povrchová pevnosť a odolnosť proti korózii (Áno, hliník koróziu - Pozrite sa na staršie auto s ľahkej zliatiny továreň!).
272 EUR 4 272,00 € *

Skladom 4 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Špecifikácia: Color: Black Length: 7 Make: AR-15 Material: Aluminum Style: M-LOK Type: Free Float
Free-Float Aluminum Handguard Ready for M-LOK? Accessories
Bravo Company’s BCM MCMR M-LOK® Compatible Modular Rail handguard gives you a full-length topside Picatinny and seven rows of M-LOK® slots to ensure you have vast expanse of room for mounting accessories. Engineered to minimize bulk, the MCMR is essentially Bravo Company’s popular KMR handguard adapted for the M-LOK® accessory mounting system originally developed by Magpul. The MCMR M-LOK® Compatible Modular Rail handguard gives you a streamlined, clean-looking rifle that is also easy to grasp and maneuver. The MCMR free-floats your barrel, so the weight of the handguard and attached accessories won’t compromise the gun’s accuracy. Engineered for exceptional cross-sectional strength Available in a variety of lengths to fit your rifle & suit your needs Top Picatinny rail is T-marked INCLUDES Proprietary steel barrel nut (same one used on BCM KMR, MCMR and QRF handguards) & installation instructions The BCM MMR M-LOK ® Compatible Modular Rail handguard is fully dehorned so there are no sharp edges to bite into your hand or snag on your gear. It’s machined from 6061 T6 aluminum for the optimum balance of strength vs. weight, then given a hardcoat anodized finish for extra surface strength and corrosion resistance (yes, aluminum will corrode - look at an older car with factory alloy wheels!).  
Skladom v USA Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
87,00 € * 86,00 € - 117,00 €*
Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
26,00 € *
Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
879,00 € *
Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
Skladom viac ako 10 ks v USA
Doba dodania 14 - 28 dní
9,00 € *